Etiket arşivi: rüyada buz üzerinde kaydığını görmek

Rüyada Buz Görmek

Rüyada bembeyaz, temiz, parlak buz insanın unuttuğu veya umut kestiği bir kısmettir ve en beklenmedik anda gelecektir. Buzu ele alıp taşıyan avuç dolusu para bulur. Bir yerde kalıplar halindeki buz, yeni bir iş ve kısmet kapısıdır.

Rüyada buz görmek, iyi sıhhat ve ferah habere yorum­lanır. Buz yutmak geçici bir saadeti gösterir. Buzu suya atmak, sert tabiatın uyumlu bir tabiata dönüşeceğine, buz satın almak, bir çok kadın ve erkeğe sevgili olacağına yorumlanır. Buz satmak bir se­vinçli haber almaya buzu erirken görmek, dostların azalacağına fa­kat avcılığa heves edeceğine, buz üzerinde kaymak itibara ve rüt­beye kavuşmaya işarettir.

Bir genç adam, rüyada buz üzerinde kaydığını görse, bu onun tecrübesizliği sebebiyle hataya düşeceğine işarettir.

Genç kadın görürse, evinin işlerini yapması kendisi için daha hayırlı ve ailesi daha mutlu ve saygın bir hayatı ola­cağına işaretle tabir olunur.

Buz rüyası olgun yaştaki kimseler için, hile ve dalavereli, tuzaklı işlerden kolaylıkla kurtulacaklarına işaret eder.

Rüyasında eriyen bir buz görmek, rüya sahibinin değersiz bir iş için boş yere zaman öldüreceğine (zaman kaybedece­ğine) işarettir.

Rüyasında bir bardakta buz olduğunu görmek, rüya sahibi kişi bir yarışmaya katılacağına ve bu yarışmada derece kazanacağına veya müsabakada ödül alacağına işarettir.

Rüyasında kocaman bir buz kalıbı veya buz yığını görmek, rüya sahibi kişi, kendisi hakkında sevilmeyen bir durum­da iken, hiç beklemediği bir anda alacağı iyi bir haberle sevmediği bu durumun iyiye ve kendi lehine dönüp halledivermiş olacağına işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyada görülen buz, gam ve kedere, ızdı- rap ve acıya, eş ve dostlar arasında meydana gelecek soğukluğa işâret eder.

Rüyada buz üzerinde kaymak, başarmak istediğiniz şeylerde sonuca ermeye ve ferahlı­ğa işâret eder.

Genç bir erkeğin rüyada buz üzerinde kaydığını görmesi, hataya düşmesine işârettir

Olgun yaştaki insanların rüyada buz üze­rinde kaydığını görmesi, hile ve dalaverelikten kolaylıkla kurtulmaya işâret eder.

Genç kadınların rüyada buz üzerinde kay­dığını görmesi, ev işlerinde çalışmanın kendi­lerine daha yarar sağlayacağına ve eşiyle mutlu bir hayat yaşayacağına ve herkesin sev­gisini kazanacağına işâret eder.

Sıcak havada suyun içine buz katmak, fe­rahlık ve sevince işâret eder.

Rüyada buzun eridiğini görmek, dargınla­rın barışmasına yahut pek yakında meydana gelecek güzel gelişmelere işâret eder.

Bazen rüyada buzun eridiğini görmek, arkadaşlarınızın azalmasına işâret eder.

Rüyada buz yuttuğunu görmek, geçici bir sevince işâret eder.

Rüyada buzu suya atmak, kişiliğin katı ve sert yanlarının yumuşamasına ve olumlu bir şekilde uyumlu olmasına işâret eder.