Etiket arşivi: rüyada bir yerde büyümüş nilüfer çiçeği görmek

Rüyada Nilüfer Çiçeği Görmek

Rüyada nilüfer çiçeğini görmek, sıhhat, güzel­lik, kuvvet, konuşma tarzı hayat aşkı ve mesut olmak için lazım olan her şeyi temin edeceğinize işarettir. Erkek nilüfer çiçeğini rü­yasında görürse sihirli güzelliği olan nilüfer çiçeği gibi saf ve te­miz bir kadın ile evlenecek demektir. Aynı rüyayı kadın görürse kocası bir aşk kahramanı vefakar bir sevgili olacak demektir.

Bir kimsenin rüyada nilüfer çiçeği görmesi, iyiye yorumlanmıştır. Sağlığa, güzelliğe işarettir. Rüyasında bir yerde ekili nilüfer çiçeği görmek, ya bir kadından menfaat görmeye veyahut evlat sahibi olmaya işarettir.

Bir kimsenin rüyada dalından koparılmış bir nilüfer çiçeği görmesi, iyi değildir. Üzüntüye ve kedere işarettir denmiş­tir. Bir yerde büyümüş boy vermiş nilüfer çiçeklerini rüya da görmek, zevceden veya hizmetçiden gelecek menfaate işarettir şeklinde yorumlamışlardır. Evli bir kadının rüyasında bir nilüfer çiçeğini dalından ko­parıp kocasına verdiğini görmesi, iyi sayılmaz. Bu onun kocasından boşanacağına işaret eder denmiştir. Bazı yorumcular, rüyada nilüfer çiçeği görmeyi, gizlenip saklanmaya veya utanmaya veyahut deniz yolculuğu yap­maya işarettir şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyanızda Nilüfer çiçeği görmeniz, gizlenmeye ya da utanmaya ya da denizdeyolcu- luk yapmaya işârettir.

Bazen rüyada görülen Nilüfer çiçeği, ibadet uğrunda sarf edilecek helal paraya yorumlanır.

Bazen de rüyada görülen Nilüfer çiçeği, üzüntü, hastalık ve işlerinde renk değiştiren kişiye yorumlanır.Rüyada Nilüfer çiçeği görmek, gizlenmeye veya utanmaya ya da denizde yolculuk yapmağa yorumlanır.

Nilüfer çiçeği ibadet ve itaat uğrunda sarfedilecek helal mala yorumlanır. Nilüfer çiçeği, üzüntü, hastalık ve işlerinde renk değiştiren kimseye yorumlanır.

Gizlenmeye veya denizde yolculuk yapmaya işaret eder. Deniz yolcuğundaki kişi rüyasında nilüfer çiçeğini görmüşse o kimsenin boğulmasına ya da geminin rüzgârın durmasından dolayı gitmemesine yorumlanır. Bazı yorumcular ibadet ve itaat yolunda sarf edilecek mal olarak yorumlar.