Etiket arşivi: rüyada bir tüccarın iflas ettiğini görmek

Rüyada İflas Etmek

Rüyada iflas ettiğinizi görmek, işlerinizin bozulaca­ğına, fakir düşeceğinize işaret sayılır. Bir tüccarın iflas ettiğini gör­mek, o tüccarın işlerinin bozulacağına ve itibarının sarsılacağına yorumlanır. Rüyada iflas ettiğinizi görmek, büyük bir kazançla başa­rınıza işarettir. Bir kimsenin rüyada iflas ettiğini görmesi, onun ecelinin yaklaştığına pek yakında öleceğine işarettir. Rızkının ke­sildiğine işaret de eder denmiştir. Bazı kere de iflas rüyası, memleketinden ayrılıp başka bir yere göç etmeye de işaret eder şeklinde yorumlanmıştır. Rüyasında iflas ettiğini görmek, bulunduğu makam ve mevkiden atılacağına elindeki nimetin gitmesine ve sı­kıntıya düşmeye de işaret olarak yorumlanmıştır.

Rüyada iflas ettiğine hükmedildiğini görenin, din ve dünyasındaki noksanlığına yorumlanır. Çünkü (teflis) kelimesi (fülüs) den müştaktır. Bu da malın bayağısıdır.

İflas eden hasta ise ölümüne, rızkının kesilmesine, sanatından daha aşağı bir sanata veya memleketinden başka bir yere göç etmesine yorumlanır.

Rüyada iflas ettiğini gören kimsenin din ve dünyasındaki noksanlığına işaret eder. İflas eden hasta ise ölümüne, rızkının kesilmesine, sanatından daha aşağı bir sanata veya memleketinden başka bir yere göç etmesine işaret eder. Rüyada iflas ettiğini veya iflas eden bir müesseseden ayrıldığını görmek, içinde bulunduğu durumun yararına olduğuna ve bundan çok fayda göreceğine işarettir.

Rüyada iflâs ettiğini görmek, rüya sahibinin din ve dünyasındaki noksanlığına işâret eder.

Bazen rüyada iflâs ettiğini görmek, rızkının kesilmesine işâret eder.

Bazen de rüyada iflâs ettiğini görmek, memleketinden başka bir yere göç etmesine işâret eder.

Bazı kere de rüyada iflas etmek, bulundu­ğu mevkiden aşağı düşmeye, eldeki nîmetin gitmesine ve üzüntüye işâret eder.

Yine rüyada iflas etmek, sanatından daha aşağı bir sanata işâret eder.

Hasta bir kimsenin rüyada iflâs ettiğini görmesi, rızkın kesilmesine yahut ölebileceği­ne işâret eder.