Etiket arşivi: rüyada baklava görmek neye işarettir

Rüyada Baklava Görmek

Rüyada baklava yemek, çeşitli zorluklarla para kazanmaya ve aşk öpücüğüne işarettir. Baklava görmek, güçlükle para kazanmaya işaret eder.

  • Rüyada baklava yediğini görmek, rüyayı gören kim­senin beklemediği bir yerden eline para geçeceğine veya mirasa kavuşarak hisse alacağına işaret eder.
  • Bazı yorumculara göre: Rüyasında baklava yediğini gör­mek, sevinçli ve müjdeli bir haber alacağına işaret eder.
  • Birilerine baklava verdiğini, ikram ettiğini görmek, büyük bir işe başlayacağına işarettir şeklinde yorumlanır.
  • Rüyasında baklavacıdan bir tepsi baklava satın alıp eve getirdiğini görmek, mal mülk (emlak) alacağına, emlak sa­hibi olacağına işarettir.
  • Diğer bazı yoruma göre: Rüyasında baklava görmek, zah­metle para kazanacağına işarettir şeklinde yorumlanır.
  • Rüyada görülen baklava, genellikle, sevinç ve ferahlık, nime­te ermek ve zahmetli para kazanmak gibi şeylere işarettir.

Bir kimsenin rüyada baklava yediğini gör­mesi, o kimseye beklemediği yerden eline bir para geçmesine veya bir mirastan hisse alma­sına işâret eder.

Rüyada baklava görmek, müjdeye de işâret eder.

Rüyada bir kimseye baklava ikram ettiğini görmek, büyük bir işe işâret eder.

Rüyada baklava yediğini gören kimsenin beklemediği yerden eline para geçer veya bir mirastan hisse alır. Her çeşit tatlı; güzel geçime, sevinç ve mutluluğa, cimrilikten kurtulup cömertlik sıfatını kazanmaya, ilim ve iman lezzetine, günahkâr için dünyanın geçici ve aldatıcı hazlarına işaret eder.

Hastalıktan şifaya, mahkûmun kurtulmasına, yolcunun dönmesine, tövbe ve istiğfara, güzel ve etkili söze, insana dünyayı zehir eden her türlü durum ve olayın zıddı olan şeylere işarettir. Tatlıcı görmek nikâha, insanlara iyilik yapan cömert ve şerefli kimseye ve müjdeye delalet eder.