Etiket arşivi: rüyada bahçıvan görmenin manası nedir

Rüyada Bahçıvan Görmek

Rüyada bahçıvan görmek, son derece sevineceği­nize işarettir. Kendi bahçenizde bahçıvan görmek çok mutlu bir aile hayatınız olacağına işaretle tabir olunur.

Rüyada bahçıvan görmek, bir şirkete iyi ma­aşla memur olmaya, bahçıvana para vermek, işlenen suçların affe­dileceği, bahçıvan tutmak, hastalığa işaret eder. Bahçıvanla kar­şılaşmak, bazı yorumculara göre çalışma gücünüzün artacağına, yuvanızın saadetiyle övüneceğinize, mali yönden feraha çıkacağı­nıza işaret eder.

Rüyada bahçıvan görmek, cami, medrese, tekke ve kilise gibi yerlerin işlerini üzerine alan kimseye işâret eder.

Bazen rüyada bahçıvan görmek, feraha, sevince ve çok rızka işâret eder.

Rüyada bağ ve bahçe bekçisi görmek, zengin bir memura işâret eder.

Rüyasında bahçıvan gören kişi büyük hayır işler. Bu rüya onun temiz, iyi ve makbul biri olduğunu açıklar. Bu insan yaptığı iyiliklerin karşılığını mutlaka görür. Bir bahçıvandan bir şey alan kimse, yararlı, değerli bir şey duyar. Bol ve sürekli rızka, cami, okul vs. gibi yerlerin işlerini üzerine alan kimseye işaret eder. Sevinç ve ferahın habercisidir.

Sırnaşık ve geveze bahçıvan, çöpçatan bir kimseye delalet eder. Bahçıvan, cami, medrese, tekke ve kilise gibi yerlerin işlerini üzerine alan kimseye, feraha, sevince ve bol rızka işaret eder.