Etiket arşivi: rüyada badanalanmış bir yer görmek

Rüyada Badana Görmek

Rüyada badana yapmak, sorunların aşılması ve rahat bir hayat an- lamına gelir. Rüyada badanacı görmek ise oturulan evin satılması an- lamına gelir. Evin iç duvarlarını badanalamak kalp temizliğine, aile huzuruna, şeref ve yüceliğe, cephe duvarını badanalamak yüz güldürecek başarıya, dış duvarların tamamını badanalamak şöhret ve iyilikle anılmaya delalet eder.

Rüyada evine badana yaptırmak, rüya sahibinin imanının sağlam olmasına ve rüya sahibinin işlerinin doğru gitmesine işaret eder.

Rüyada evini badana yaptırmak kendinize, yeni elbiseler alacağınıza ve imanınızı tazeleyerek Allah’ a yaklaşacağı­nıza işaret eder: Badana işini bizzat yaptığınızı görmek işlerinizin rast gideceğine, hayatta metin adımlarla ilerleyeceğinize işarettir.

Rüyada badana, badanalanmış bir yer görmek, gele­cek günlerinin aydınlık olacağına işaret eder.

Rüyasında evine veya odasına renkli bir badana yaptırıyor­muş olduğunu görmek, rüya sahibinin sevineceği, müjdeli bir haber alacağına işarettir. Badananın yerlere dökülmüş olduğunu görmek ise, beklemediği ve ümit etmediği bir yerden büyük bir haber alacağına işarettir.

Rüyada evine badana yaptığını veya yaptır­dığını görmek, rüya sahibinin imanının sağlam olmasına ve sıkıntıdan kurtulmaya işâret eder.

Yine rüyada evine badana yaptığını veya yaptırdığını görmek, rüya sahibinin işlerinin doğru gitmesine işâret eder.