Etiket arşivi: rüyada bacanın temizlendiğini görmek

Rüyada Baca Görmek

Rüyada evinizin bacasını tüterken görmek, evinizin bolluğa, berekete, neşeye ve sevince kavuşacağına işarettir. Baca görmek, kazanca, fakat bunun az zamanda kaybedileceğine, baca temizlemek tutulduğunuz hastalıktan tamamen kurtulacağınıza işarettir. Kirli baca görmek, düşmanlarınızın sizi mutlaka aldata­caklarına, bacayı tutuşur görmek, evinizde keder olacağına işaret­tir. Bacanın yıkıldığını görmek iyi değildir. Ailenizin fertlerinin bi­rinin ağır hasta olacağına veya bir ölüm haberine işarettir.

Rüyada görülen baca, kısmete ve bol rızka ve kazanca işa­rettir. Rüyasında bacasından simsiyah koyu bir dumanın çık­tığını görmek, kısmetinizin açılacağına ve rızkınızın artacağı­na ve bolluk, bereket içinde bir yaşam süreceğinize işarettir.

Rüyasında bacasından hiç duman çıkmadığını görmek, ev hayatında, evin içinde dirlik, düzenlik ve huzur olmadığı­na işaretle yorumlanır.

Rüyasında bacasının yıkıldığını görmek, düşmanlarının yok olacağına, düşmanlardan kurtulacağına işarettir.

Rüyasında bacasını temizlediğini görmek, işlerinin normal ve yolunda yürüdüğüne işaret olarak yorumlanır.

Bazı yoruma göre, rüyasında bacanın yıkıldığını görmek, bir ölüm haberi alacağına veya aileden birinin hastalanacağına işaret eder şeklinde yorumlanır.

Bir kimsenin rüyada baca görmesi, ferahlı­ğa kavuşacağınıza ve sevindirici bir haber alacağınıza işâret eder.

Bazen rüyada görülen baca, kısmet ve bol rızka işâret eder.

Bir kimsenin evinin bacasından siyah ve koyu bir duman çıktığını görmesi, rızkın bol­luğuna ve berekete işâret eder.

Bir kimsenin evinin bacasından hiç duman çıkmadığını görmesi, evdeki düzenin bozukluğuna işâret eder.

Bir kimsenin evinin bacasının yıkıldığını görmesi, sıkıntı, keder ve üzüntüye işâret eder.

Bir kimsenin rüyada baca görmesi, ferahlığa ve sevindirici bir haber alacağına işaret eder. Rüyada baca temizlemek, sıkıntılardan arınmak anlamına gelir. Kendi evinin bacasını temizlediğini görmek, evde yaşanan olumsuzlukların sona ereceğine dalalet eder.