Etiket arşivi: rüyada avret yerinin açıktan olduğunu görmek

Rüyada Avret Yeri Görmek

Rüyada görülen avret yeri ile ilgili rüyalar değişik şekilde yorumları bulunan ve ayrı tabirleri gerektiren rüyalardır.

Rüyada elbisesinin açılıp avret yerinin göründüğünü gör­mek; bu rüya, rüyayı gören kimsenin hayasızlığına ve ayıptan hiç bir şekilde utanmazlığına işaretle yorumlanır.

Rüyasında avret yerinin açıkta olduğunu ve bu durumdan da utanmadığını, hiç bir kişinin de kendisine yani onun ha­line bakmadığı görmek, iyiye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin, herhangi bir sıkıntısı varsa o sıkıntısı gider, bir has­talığı varsa, o hastalığından kurtulur, bir korkusu varsa, korkusu gider, emniyette olur. Şayet borçlu biri ise, borcunu öder. Cenab-ı Allah, ona borcunu ödemesi için sebep verir, borcunu ödemesini kolaylaştırır şeklinde yorumlanır.

Rüyada elbisenin açılıp avret yerinin görül­mesi, hayasızlığa, utanmaz bir kimseye ve utanılacak bir işe delâlet eder.

Avret yerinin açıldığını ve bundan utandı­ğını görmek, düşmanı sevindirecek bir hataya düşmeye işâret eder.

Avret yerinin açıldığını ve bu durumdan da utanmadığını, hiç bir kişinin de ona bakmadı­ğını görmek, sıkıntıdan, zorluktan, hastalıktan ve borçtan kurtulmaya, korkulan şeyden emin olmaya delâlet eder.

Rüyada elbisenin açılıp avret yerinin göründüğünü gören kimse, utanmazdır. Avret yerinin açıkta olduğunu ve bu durumdan da utanmadığını, hiç bir kimsenin de ona bakmadığını gören kimse, içinde bulunduğu sıkıntı ve meşakkat veya bir hastalıktan kurtarır. Eğer borçlu ise, Allah (C.C.) ona, borcunu ödemeyi kolaylaştırır.