Etiket arşivi: rüyada akıl hastanesi görmek

Rüyada Akıl Hastanesi Görmek

Rüyada akıl hastanesi görmek, bazen hamama işarettir. Çünkü hamam cinlerin ve şeytanların avret mahallerinin açıldığı ve görülmesi istenmeyen şey­lerin ortaya çıktığı yerdir.

  • Bazen de rüyada görülen akıl hastanesi, okula işarettir. Çünkü okullarda çocuklara şefkat ve merhametle yaklaşı­lır ve öğrenmeleri, okumaları gereken şeyler kendilerine ısrarla telkin edilir.
  • Bazen de akıl hastanesi görmek, oyun yerlerine, çocuk parklarına işarettir. Çünkü buralarda karmakarışık ses­ler, bir şeye yaramayan anlamsız sözler ve gürültüler or­taya çıkar.
  • Bazen de akıl hastanesi görmek, ayrılığa işarettir. Çoluk çocuğundan ayrılmaya ve malından zarar görmeye, malı­nın elinden gitmesine işaretle yorumlanır.

Rüyada akıl hastanesi görmek, hamama, okula işâret eder.

Yine rüyada akıl hastanesi görmek, oyun yerlerine, anlamsız konuşmalara, malın elden gitmesine, çoluk çocuktan ayrılmaya işâret eder.

Bazen de akıl hastanesi, fakirler için geniş­lik, kolaylık ve rahatlığa kavuşmaya ve insan­lardan bir şey istememeye yorumlanır.

Kendini akıl hastanesinde suçlularla birlik­te görmek, hapse atılmasına; eğer sağlıklı ise hastalanacağına; hasta ise hastalığının uzaya­cağına işâret eder.

Rüyada akıl hastanesini görmek, oyun yerlerine, karmakarışık seslere, bâtıl ve mânâsız kelimelere, malın elden gitmesine ve çoluk-çocuğundan ayrılmaya delâlet eder.

Bazen da bu hastahaneyi görmek, fakir için erişeceği genişlik, kolaylık ve rahatlığa kavuşmasıyla insanlardan bir şey istememesine işaret eder.

Yaşamın kötüye gitmesi anlamındadır.