Etiket arşivi: rüya tabirlerinde uçurtma

Rüyada Uçurtma Görmek

Rüyada bir uçurtma görmek ve uçurtma uçurduğunu görmek, çok uzaklardan bir haber alacağınıza veya günlerinizi faydasız işlerle geçireceğinize işarettir.

Rüyada uçurtma görmek, değer ve şerif sahibi olacağına işarettir. Bazen de muradının gerçekleşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada uçurtma ile oynadığını gören kimsenin boş şey­lerle uğraştığına işarettir. Uçurtma bazen de sihir ve bü­yüye işarettir.

Rüyada evinin üzerine uçurtma düştüğünü gören kimsenin evine sihir yapılacağının işaretidir.

Rüyanızda gördüğünüz uçurtma, izzet şeref ve yüksek bir derece almaya yorulur.

Bazen de uçurtma, arzu ettiğiniz şeyden uzaklaştırılmaya yorulur.

Rüyasında uçurtmayla oynadığını görmek, rüya sahibinin sihir yapmasına ya da boş yere çalışmasına işâret eder.

Rüyada uçurtma görmek, yüksek bir mevki sahibi olmaya da işâret eder.

Bir yoruma göre de rüyada uçurtma gör­mek, isteklerinden uzaklaşacağına işâret eder.

Rüyasında uçurtma uçurduğunu gören, boş yere zaman harcar, çünkü uçurtma yalan­cı ve geçici bir hevestir.

Uçurtma bir yoruma göre de büyü yaptır­maya işâret eder.

Rüyada uçurtmasının ipinin koptuğunu ve uçurtmanın bir evin damına konduğunu gör­mek, o ev halkına büyü yapacağına yorumlanır.

Bir rivayete göre de isteklerinden uzaklaşacağına işarettir. Rüyada uçurtma uçurduğunu gören, boş yere zaman harcar, çünkü uçurtma yalancı bir hevestir. Uçurtma bir rivayete göre de büyü yaptırmaya delalet eder.Bir başka rivayete göre de: Rüyada uçurtma, izzet, şeref ve yüksek bir dereceye almaya işarettir. Bazen de arzu ettiği şeyden uzaklaştırılmaya işarettir. Rüyada uçurtmayla oynadığını gören kimse, boş yere çalışır. Uçurtmayı havaya çıkarmak yalan ve aldatıcılıktan ibarettir. Uçurtma, sihir ve efsun yaptırmaya da işarettir. Rüyada evinin üzerine uçurtma düştüğünü görse, o kimsenin evine sihir yapılır. Yüksek ve şerefli bir derece almaya işaret eder. Bazen de arzu ettiği şeyden uzaklaştırılmak anlamına gelir. Rüyada uçurtmayla oynadığını gören, boş işlerle uğraşır. Uçurtmayı havaya çıkartmak yalan ve aldatıcılık olarak ifade edilir.

Rüyada uçurtma, izzet şeref ve yüksek bir derece almaya yorulur. Bazan da arzu ettiği şeyden uzaklaştı-rılmaya yorumlanır.

Rüyada uçurtmayla oynadığını gören kimse, sihir yapar veya boş yere çalışır.

Uçurumdan düştüğünü görmek, tehlikenin ölümle sonuçlanacağına işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada uçurum görmek, tehlike, sıkıntı, kıtlık ve zor bir duruma düşmeye işarettir.