Rüyada Kekelemek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Kekelemek

rüyada kekelemek

Android Uygulamamızı İndir!

Bir kimsenin rüyada konuşurken kekelediğini görmesi, onun güzel konuşan iyi bir hatip olacağına ve hi­tap ettiği insanlara etkili sözler söyleyeceğine işarettir şeklinde yorumlanmıştır. Bazı yorumcular, bu rüyayı düş­manlarına galip (üstün) gelmeye işaretle yorumlamışlardır.

Rüyasında kekeleyerek konuşan birini görmek, rüya sahi­binin bir çocuğu doğacağına işaret eder. Çünkü çocuklar ilk konuşmaya başlarken kekeleyerek, kekemelik olarak konuşmaya başlar denilmiştir.

Rüyada görülen kelebek, cehalet ve devlet başkanının hizmet ve siyasetleriyle tecrübe edilmemiş kimseye işarettir. Bazen kelebek görmek, dostluğa, sevgiye ve kendisini helak edecek bir şeye işarettir. Kelebek, ateşperestlere, korku ve feryat etmeye işarettir. Kelebek, sözü büyük, kendisi zayıf ve bayağı bir düşmana işarettir.

Ziraatçıların kelebek görmesi, işsizlik, sıkıntı, kötü ahlaklı kimselerin kendilerine meyletmelerine işarettir, Lamba, kandil ve mumdan uzakta görülen kelebekler, hayırlarını sarfeden ve şerden çekinen kimselere işarettir.

Bazen kelebek, ecelinin yaklaştığına ve amelinin nihayet bulmasına işarettir. Kelebek, erkek ve kadınların birbirleriyle yarış etmelerine ve resim sanatına düşkün olmalarına işarettir.

Rüyada görülen kelebek, cehalet ve tecrübesizlikle yorumlanır. Kelebek bazen dostluk ve sevgiye bazen de kendisini adamaya işarettir.

Kelebek, sözü büyük, kendisi zayıf ve bayağı bir düşmana yorumlanır. Ziraatçıların kelebek görmesi, işsizlik, sıkıntı ve kötü insanlarla karşılaşmaya işarettir.

Lamba, kandil ve mumdan uzakta görülen kelebekler, hayırlarını sarf eden ve şerden çekinen kimselere veya kısa ömürlü evlada yorumlanır. Bazen kelebek, ecelinin yaklaştığına ve amelinin nihayet bulmasına işarettir.

Kelebek, erkek ve kadınların birbirleriyle yarış etmelerine ve resim sanatına düşkün olmalarına yorumlanır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. Asli

    Ruyada kelebeğin şarkı söylemesi ne anlama gelir

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste