Rüyada Futbolcu Olmak | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Futbolcu Olmak

Rüyada futbolcu olduğunu gören kişinin kariyerinde yükseleceği, kontrollü ve en büyük çalışmaların altından tek başına kalkabileceği anlamı çıkartılmaktadır. Grup halinde yapılacak olan çalışmalarda da büyük başarılar göstereceği rivayet edilir.

İş ve eğitim hayatında başarıları simgeleyen rüyada futbolcu olmak aynı zamanda kişinin alçakgönüllü olduğunu da gösterir. Uzun süreli ve karmaşık olan işler yapılacağı ve bu işlerin üstesinden gelineceği şeklinde de yorumlanmaktadır. Rüya sahibi kişinin iş hayatında kendisine yalan söylemekte olan kişinin ihanetinin de kısa süre içerisinde çıkacağına tabir edilir.

Rüyada Futbolcu Görmek

Rüyasında futbolcu gören kişinin iş hayatı içerisinde davranışları ve yaptığı çalışmalar ile insanların kötü durumlara düşmesine ve onların zora girmesine yol açacağı şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişilerin yakın zamanda iş hayatındaki bir arkadaşına zararı dokunacağı şeklinde bu rüya yorumlanır.

Rüyada Futbolcu ile Konuşmak

Rüyasında bir futbolcu ile konuştuğunu gören kimse iş hayatında büyük bir atılım yapacak demektir. Rüya sahibi kendisinden aynı konuda daha üstün ve profesyonel olan birisinden çalışma ve hayat tecrübeleri konusunda engin bilgiler alacağına ve zor işlerin üstesinden böylelikle gelerek iyi hissedeceğine alamet edilir.

Rüyada Futbol Oynadığını Görmek

Rüyada futbol oynadığını gören kişinin uzun süredir üzerinde durduğu bir işin üstesinden geleceği ve yeni ortaklıklar ile çalışmalarında daha başarılı işlere imza atacağı işaret edilir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

F

F harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste