Rüyada Büyük Kertenkele Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Büyük Kertenkele Görmek

rüyada büyük kertenkele görmek

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • B >
  • Rüyada Büyük Kertenkele Görmek

Rüyasında büyük bir kertenkele gör­mek, kendi cemaatinde (topluluğundan) ayrı, kötülüklerin yapılmasını emreden (söyleyen) ve iyiliklerin yapılmasını engelleyen tanınmış kötü bir kişiye işaret olarak yorumla­nır. Yani iyi bir rüya değildir.

Rüyada büyük kertenkele görmek, insanların arasını bo­zan (ifsat eden) arada söz götürüp getiren isyankar, asi bir kimseye işaret eder. Bu sebepten, bu nedenden dolayı rü­yada büyük kertenkeleye rastladığını ve onunla karşı kar­şıya geldiğini gören kişi, bu vasıf ve özellikleri sayılan bir kişiyle karşılaşmış olarak yorumlanır.

Rüyasında bir kertenkele etini yediğini görmek, rüya sahibi kişinin insanların arkasından gıybet ve dedikodu eden birisi olduğuna işaret eder şeklinde yorumlanır.

Bir kişi rüyasında kertenkelenin kendi etinden yediğini görse, rüya sahibi kişi kendisinin gıybet ve dedikodusunu yapan bir kişiye rastlayacağına işarettir.

Rüyada büyük kertenkele görmek, sözünü açık açık söyle­yen ve durmadan yer değiştiren bir düşmana işaret eder demişlerdir yorumcular.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

B

B harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste