Rüyada Beled Suresi Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Beled Suresi Görmek

beled suresi

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyasında Beled Suresini görmek, cömertliğe, hayırseverliğe işaret eder. Ünlü rüya yorumcularının bu konuda tabir ve yorumları aşağıya alınmıştır, şöyle ki:

İbn-i Sirin’in yorumu:

Bir kimse rüyasında, El’Beled Sure­sini sonuna kadar tamamını veya bir kaç ayetini okuduğu­nu veya başkası tarafından okunduğunu görse ve dinlese, rüya sahibi kişinin çok cömert, hayırsever bir kişi olduğu­na ve çok sadaka verdiğine, Allah için sadaka vermekten çok hoşlandığına, hep hayır peşinde koştuğuna işarettir.

Cafer-i Sadık (R.A.)’ın yorumu:

Rüyasında El’Beled Suresi­ni okuduğunu veya dinlediğini görmek, rüyayı gören şah­sın, cömertliğine, fakir kimselere, yoksul zavallılara, iyilik­te bulunarak yardım ettiğine ve onlara çok lütufta ve ba­ğışta bulunduğuna işarettir şeklinde yorumlanır.

Kirmani’nin yorumu:

Rüyasında Beled Suresini gören kişi, kendisine kötülük yapmak isteyen kişilere iyilikte bulunur, kötülüğe karşı iyilikle cevap verir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Beled Sûresi’ni veya ondan bir parçayı okuduğunu görmek; yetimleri terbiye etmeye, yoksulları doyurmaya, merhametli ve şefkatli olmaya, korkudan kurtularak emniyete kavuşmaya işâret eder.

Riiyada Beled Sûresi’ni veya ondan bir parçayı okuyan veya üzerine okunduğunu gören kimse, bir iş için yemin eder ve bu yeminde pişman olur. Bazen de ettiği yeminde yalancı olur.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

B

B harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste