Rüyada Yunus Balığı Sevmek

Rüyada yunus balığı sevmek, rüyayı gören kişi adına hayır ile yorumlanır. Rüyasında yunus balığı sevdiğini gören kişiler evli ise ikiz çocuklarının olacağına bekar ise de hayırlı, güzel huylu bir kimse ile evleneceğine rivayet edilir. Rüyada yunus balığı sevdiğini gören kişinin ruhani sıkıntılarının son bulacağı, maddi bakımdan bolluk bereketlik göreceği ve şansının döneceği manasına da gelmektedir.

Rüyada Yunus Balığı Beslemek

Rüyada yunus balığı beslemek, rüyayı gören kişinin ebediyete kadar sağlam kalacak arkadaşlıklar, dostluklar kuracağına, bu dostluklar sayesinde kendini manevi olarak daha güçlü hissedeceğine alamet edilir.

Rüyada Yunus Balığı Tutmak

Rüyada yunus balığı tutmak, rüya sahibinin şansının döneceğine, iş hayatı konusunda büyük ilerlemeler kaydedeceğine, rüyayı gören kişinin iş adamı, devlet ile ilgili mevkilerde ya da ülke yönetiminde söz sahibi olacak kimseler olabileceğine delalet eder. Rüyada yunus balığı tuttuğunu gören kişinin aynı zamanda bekar ise ömrünün sonuna kadar devam edecek mutlu ve hayırlı bir evlilik yapacağı rivayet edilir.

Rüyada Yunus Balığı İle Yüzmek

Rüyada yunus balığı ile yüzmek, rüyayı gören kişinin aşk hayatında hareketlenmeler olacağı, mutluluğu en kısa zamanda bulacağı ve hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağı rivayet edilir.

Rüyada Yunus Balığı Sevmek (Psikolojik Yorum)

Rüyasında yunus balığı sevdiğini gören kişinin bu rüyası; ailesine, arkadaşlarına büyük önem verdiği, onlar için birçok kez fedakarlık yaptığı, onları koruyup kollamak için bir çok kez kendisini tehlikeye attığı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Emine duman aşcıoğlu

Rüyamda koskocaman bir yunus balığı gördüm 6 yaşında kanser hastası kızımla beraber denizin kenarında biraz yüksekçe bir yerde üzgün bir şekilde oturuyoruz konuşmadığım görümcemde yanıma geldi ve birşeyler sorarken baktım ki çok büyük bir yunus balığı yanımıza doğru geliyor ve kızımı severek ağzını açtı ve ağzına almak istedi ama korkmuyorum ona zarar vermeyeceğini biliyorum bende onu elimle sevdim ama görümcem küçük bir dayakla vuruyor vuran diyorum o zarar vermez balık dönüp girmeye başlıyor bende garip bir ses çıkartarak onu çağırıyorum tekrar geliyo seviyorum turuncu renkte boncuk gibi birşeyler bırakıyor ağzıyla sonra o şey büyüyor ve kocaman hani bezden bebek şeklinde poşet koymak için torbalar olur ya ondan oluyor bende diyorum ki bu büyük ya ben bunu mutfağıma perde yaparım diyorum bu arada yunus balığı döndü ve gitti o arada maalesef uyandım

Arzu

Rüyamda denizde yüzen üç dört tane yunus gördüm. Ben de onları kıyıdan seyrediyordum. Sonra içlerinden bir tanesi yanıma geldi. İlk önce korktum. Beni ısıracak sandım. Sonra sevmeye başladım ve ben sevdikçe karaya daha çok yaklaşıyordu. Ben denize geri dönmesini istedim ama yunus peşimden karaya çıktı. Ardından benimle sohbet etti. Bu rüyamın anlamı nedir? Yorumlar mısınız?