Rüyada Yanaktan Öpmek

Rüyada yanaktan öpmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda içinde yalayacağı mutluluğa delalet etmesinin yanı sıra duygusal anlamda yaşanacak olan güzel muhabbette de delalet eder. Rüyada yanaktan öpen kişi eşiniz ise eşinizin size olan ilgi ve sevgisinin artacağına delalet eder. Gerçek yaşamda tanımadığınız bir kimsenin yanağınızdan öptüğünüzü görmek ise beklenmeyen bir anda beklenmedik bir paraya kavuşmaya, maddi anlamda menfaat elde edilecek olan haberi almaya delalet eder.

Rüyada Şehvet ile Yanaktan Öpmek

Rüyada şehvet ile yanaktan öpmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde yaşanacak olan duygusal anlamda yakınlaşmaya delalet eder. Aynı zamanda dünya zevklerine önem vermeye, eğlenceli zaman geçirecek olmaya delalet eder. Ayrıca rüyada şehvet ile yanaktan öpmek rüya sahibinin dünyalık bir yaşam sürdüğüne, nefsi ne istiyor ise ona göre hareket ederek yaşadığına delalet eder. Rüya sahibinin maddiyata önem verdiğine delalet edip bir başkasının şehvet ile sizi öptüğünü görmeniz ise o kimsenin maddiyatta önem verdiğine ve nefsi için yaşam sürdüğüne delalet eder.

Rüyada Birisini Yanaktan Öptüğünü Görmek

Rüyada birisini yanaktan öptüğünü görmek, rüyayı gören kişinin maddi ya da manevi açıdan fayda sağlama delalet edip aynı zamanda o kimse karşı işlenmiş olan suçtan ötürü pişman olmaya ve affedilecek olmaya da delalet eder. Aynı zamanda öpülen kimse ile yakınlaşma yaşanacağına da delalet eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!