Rüyada Yanaktan Öpmek | Ruyalar.net

Rüyada Yanaktan Öpmek

Rüyada yanaktan öpmek sevgiye, saygıya, duygusal bağa ve iletişime, yaşanacak mutlu ve güzel anlara işaret eder. Rüyada kişinin eşinin onu yanağından öpmesi eşinin ona karşı olan sevgisinin ve muhabbetinin artacağına, bazen de eşinden maddi açıdan yardım alacağına, para alışverişinin yaşanacağına da tabir edilir. Rüyada tanımadığınız birini öpmeniz hiç ummadığınız ve beklemediğiniz bir anda gelecek paraya ve elinizin bollaşacağına tabir edilir. Rüyada çocuğunuzun yanağınızdan öpmesi ilerde iyi yerlere geleceğine, çok başarılı olacağına ve ailesine sahip çıkacağına, rüyada annenin yanaktan öpmesi ise her türlü sıkıntının ve derdin uzaklaşmasına, rahat bir nefes almaya delalet eder.

Rüyada Birisini Yanaktan Öpmek

Rüyada birisini yanaktan öpmek, öptüğünüz kişiye maddi veya manevi anlamda destek olmaya, yardım etmeye delalet eder. Ayrıca bu rüya duygusal ilişkilerinizde değişikliklerin olacağına, ummadığınız biri tarafından size teklif geleceğine, bazen de istediğiniz kişi ile sonunda bir ilişkiye başlayacağınıza ve çok mutlu olacağınıza işaret eder. Rüyada öptüğünüz kişinin size yaklaşması bu kişiden bir konuda büyük bir yardım göreceğinize delalet eder.

Rüyada Şehvetle Yanaktan Öpmek

Rüyada şehvetle yanaktan öpmek dünya hayatının nimetlerinden yararlanmaya, zevk içinde yaşamaya, günaha girmeye, eğlenceye düşkün olmaya, nefsi için bu hayatı geçirmeye, maneviyattan kopmaya delalet eder. Ayrıca bu rüya duygusal ilişkilerde yakınlaşmalara işaret eder. Rüyada şehvet olmadan birini öpmek ise dayanışmaya, kardeşliğe, dostluğa tabir edilir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!