Rüyada Uyku Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Uyku Görmek

Rüyada kendinizi uyuyor görmek, tembelliğe, işsizliğe yahut istirahate işaret eder. Ağaçlar altında uyuyor görmek, neslinin çoğalmasına işaret eder.

Rüyada uyumak ile ilgili görülen rüyalar, kişiye göre yorumlanır. Bazılarına göre rüyasında uyku uyuduğunu görmek iyidir ve hayra yorulur. Bazılarına göre ise iyi değildir, şerre ve gaflete işaret olarak yorumlanır. Aslında rüyada uyumak ve uyuduğunu görmek, gaflete işarettir. Rüyada uyuduğunu görmek, bazen rahatlığa işarettir. Çünkü uyku bir dinlenme sebebidir.

Hayatından korkan bir kimse rüyasında kendisini uyuyor, uyuduğunu görse, bu rüya onun için korktuğundan emin ve emniyette olacağına işaretle tabir olunur.

Rüyada uyuduğunu görmek, gaflete işarettir. Çünkü uyku insanı bütün işlerinden alıkoyar gaflette olmakta insanı uyku gibi işlerinden geri bırakır. Onun için uyku gaflete işaretle tabir edilir.

« Bir kimse arkası üzere uyuduğunu görse, bu rüyası onun dünya da nail olacağı kuvvet ve kudrete işarettir. Uyku, üzüntü ve kederin gitmesine de işaret olarak tabir edilir.

Bir kimse rüyada uyuduğunu veya uyumak istediğini görse, bu rüyası onun tembelliğine ve işsizliğine işaret eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

U

U harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste