Rüyada Ucuzluk Görmek

Rüyada ucuz şeyler satın aldığınızı görmek, gittikçe paranın kıymetini anlayarak tutumlu olacağınıza işarettir.

Rüyada görülen ucuz ve ucuzluk pek iyiye yorulmaz. Rüyasında ucuz bir şey alıp sattığını gören kim­senin bu rüyası kendisinin yaptığı işlerin doğru olmadığı­na ve sonunda pişmanlık duyacağına işaretle tabir olunur. Rüyanızda ucuz bir şey aldığınızı ya da sattığınızı görmeniz, yaptığınız işlerin doğru olmadığına ve pişmanlık duyacağınıza işârettir.

Bazı yorumculara göre, sıkıntı ve darda olan bir kimse, rüyasında ucuzluk görse, bu rüyası, onun sıkıntı ve darlık­tan kurtulacağına ve borcunu ödeyeceğine işarettir. Bolluk ve refah içinde olan bir kimsenin rüyasında, ucuzluk görmesi ise, sıkıntı ve darlığa düşeceğine işaretle tabir edilir.

Pahalı bir şeyi satıp ucuz bir şey almak, değersiz olanı tercih etmeye, dünyalığı yeğle­meye ve sonu hüsranla bitecek yönelişlere; bunun aksi ise, âhiret yurdunu dünyaya tercih etmeye delâlet eder.

Rüyada görülen ucuzluk, sıkıntı ve darlık içinde bulunan kimseler için, üzüntü ve keder­den kurtulmaya ve borcunu ödemeye, refah ve bolluk içinde bulunan kimseler içinde sıkın­tıya işârettir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!