Rüyada Toz Görmek | Ruyalar.net

Rüyada Toz Görmek

Bir kimse rüyasında eşyaları üzerinde veya kendi üzerinde toz bulunduğunu görse, bu rüya mala işarettir. Çünkü toz topraktan meydana gelir. Toprak da mala işarettir.

Rüyasında ellerinde veya elbisesinde bulunan tozları silkelediğini gören kimse, fakirleşir, şeklinde yorumlanır. Bazı yorumcular, bu rüyayı görenin ömrü uzun olur, şeklinde yorumlamışlardır.

Yerle gök arasında toz olduğunu görmek veya hissetmek o kişinin karışık bir işle karşı karşıya bulunduğuna yorumlanır. Elbiselerinizin tozlarını silkelediğini görmek, ömrünün uzun olacağına yorumlanır.

Üzerinde toz olduğunu görmek, yolculu­ğa çıkmaya işâret eder.

Riyada rüzgar, şimşek ve gök gürültüsüyle beraber toz kopmasını görmek, kıtlığa ve o yerde meydana gelecek sıkıntya işâret eder.

Rüyada bir şeye binip, sürdüğünü ve yer­den toz kalktığını görmesi, izzet ve emre ve sevinçli olmaya işâret eder.Bazen de bir şeye binip, sürdüğünü ve yer­den toz kalktığını görmek, rüya sahibinin kibre kapılmasına ve batıl şeyleri yapmaya başlaması­na, fitneyi tahrik etmesine işâret eder.

Rüyada görülen toz, eğer bir şey üzerine konmuş ise mala yorumlanır. Çünkü, toz toprak cinsindendir. Toprak ise maldır. Bir kimse yerle gök arasında toz bulunduğunu görse, içinden çıkamayacağı bir iş içinde bulunmasına yorumlanır.

T

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!