Rüyada Temizlenmek

Rüyada temizlenmek, rüyayı gören kişi hasta ise hastalığından kurtulacağına, şifa bulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin oldukça mutlu olacağın ve sevinçli günler geçireceği olay ya da durumlar ile karşılaşacağına, rüya sahibinin üzüntü ve acılarından kurtularak mutlu bir yaşam süreceğine tabir olunur. Rüyayı gören kişinin iyileşeceğine ve bu iyileşmenin hem bedensel hem de ruhsal anlamda olacağına yorumlanıyor.

Rüyadan Kirden Temizlendiğini Görmek

Rüyada kirden temizlendiğini görmek, rüyayı gören kişinin toplum içinde gözden düşmesine sebep olan ya da olacak olan bazı kişi ya da durumlar olmasına, aldığı ders sonucunda bir daha böyle durumlar içine girmeyecek olmasına delalet eder. Rüya sahibinin itibarını geri alacak olmasına ve bir daha hatalarına geri dönmeyerek güzel bir yaşam süreceğine yorumlanıyor.

Rüyada Yıkanarak Temizlendiğini Görmek

Rüyada yıkanarak temizlendiğini görmek, rüyayı gören kişinin zorluklar ile mücadele etmenin yollarını başlayacağına, yaşadığı olumsuz ve kötü olan durumlar ya da olaylar sonrasında sakinliğini koruyarak doğru kararları alabileceğine ve bu sayesinde hem doğru bir karar alırken hem de psikolojik olarak rahat olacağına delalet eder.

Rüyada Pislikten Temizlendiğini Görmek

Rüyada pislikten temizlendiğini görmek, rüyayı gören kişinin güçsüz ve sefil bir duruma düştüğüne fakat bu durumdan kurtulmanın yolunu yakın zamanda bulacağına şansının döneceğine ve kısmetinin çoğalacağına delalet eder. Güzel günlere kavuşarak mutlu bir hayatta sahip olmaya delalet eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!