Rüyada Tarot Görmek

Rüyada tarot görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan insanların ikiyüzlü olduğuna, ondan gerçekleri sakladığına ya da gerçekleri saptırarak anlattıklarına yorumlanıyor. Rüyayı gören kişi için uyarı niteliğinde olan bu rüya, kişinin dikkatli olası gerektiğine yorumlanır.  Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre ise iş hayatında yatırım doğru yapılmamasına, parasal anlamda kullanılacak duruma düşüleceğine de yorumlanıyor. Rüyayı gören kişi bekâr ise onu kandıracak ve güzel sözler ile oyalayacak olan kişiye yorumlanırken rüya sahibi evli ise evlilik içi sırların deşifre olması sebebi ile sıkıntı yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Tarot Falı Baktığını Görmek

Rüyada tarot falı baktığını görmek, rüyayı gören kişinin anne ya da baba sözü dinlememesi sebebi ile yaşayacağı bazı sıkıntılara ve hayal kırıklıklarına delalet eder. Rüyayı gören kişinin bu acı tecrübelere rağmen akıllanmayacağına yorumlanır.

Rüyada Tarot Falına Baktırdığını Görmek

Rüyada tarot falına baktırdığını görmek, rüyayı gören kişinin geleceği ile ilgili olarak bazı kaygılar taşıdığına, geleceğini garanti altına almak adına yapacağı yatırımlar için yanlış kişiler danışarak zarar edeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi için ikaz niteliğinde olan bu rüya, kişinin akıl aldığı kişilere karşı dikkatli olması gerektiğine yorumlanıyor. Aynı zamanda bazı alimlere göre rüya sahibinin hayatına birçok kişinin müdahale etmesi sonucu arzu ettiği düzeni bir türlü kuramayacak olmasına da delalet eder.

 

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!