Rüyada Sinir Krizi Geçirmek

Düşünceleriniz hakkında endişelenmeniz, sizinle ilgili belirsizlikler olduğunuz anlamına gelir. Rüyada sinir krizi geçirmek, rüyada sinirlenmekten farklıdır. Sinir boşalmaları arasında sadece konuşma, hareket etme ya da karar verme yeteneğinde eksiklik değil, aynı şeylerden birinin yapılma düşüncesine karşı, çok güçlü bir duygusal tepki de bulunur. Rüyada sinir krizi geçirme veya panik atak geçirme, çoğu kez güvensizliğin sembolüdür. Rüyanın bilinçaltı kaynağı, bunun değişmezlik hissi ve insanlar tarafından suçlu hissettirilen, ayrımcılık yapılan bir tutum olduğunu açıklar.

Rüyada Sinir Krizi ve Anormal Davranışlar

Gerçek hayatınızda, asla kabullenemediğiniz, travmalara, sinir krizine sebep olabilecek davranışlara maruz kalmış olabilirsiniz. Nadiren bir başkasının, bir yakınınızın durumundan endişe duyduğunuzu gösterir. Rüyanızda bazı anormal davranışlar sergilediğinizi görmek, fikrinizi meşgul eden sorunların yakında çözüleceğini gösterir. Anormal görünen herhangi bir şeyin o özel yöne dikkat çektiğini unutmayın. Hayatınızdaki düzenin nasıl olması gerektiği ile tutarlı olmayabilir.

Rüyada Sinir Hastası Olduğunu Görmek

Rüyalar, kişiliklerimizin güçlü ve zayıf noktalarını bize gösterebilir. Kişi, çalkantılı duygular ve kırılgan kimlik duygusu ile mücadele ederken, depresyona yoğunlaşan rüyalar ortaya çıkma eğilimi gösterir. Ayrıca durumlarımızı, sorunlarımızı, ilişkilerimizi, yaşantımızda başaramadıklarımızı yansıtabilirler. Rüyada sinir hastası olduğunuzu görüyorsanız bir olay veya durumla ilgili daha fazla bilgiye ya da anlayışa ihtiyacınız olabilir. Bununla birlikte rüyanız, yıkım gerçekleşmeden önce kendinize güvenmeniz gerektiğine karşı bir uyarı veriyor.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!