Rüyada Silah Tutmak

Rüyada silah tutmak hayra yorulur ve iyiye işaret eder. Rüyayı gören kişinin düşmanlarına ve rakiplerine karşı zafer kazanacağına, hastalıklarından kurtulup şifa bulmaya, dertlerden arınmaya, sağlığının her geçen gün daha iyiye gitmesine, iş hayatında yüksek mevkilere gelmeye, iyi bir konuma varmaya ve sevilen bir kişi olmaya, hayallerin gerçekleşmesine delalet eder.

Rüyada Silah Kullandığını Görmek

Rüyada silah kullandığını görmek rüyayı gören kişinin yakın zamanda hiç memnun olmayacağı, hoşuna gitmeyecek bir durumla karşı karşıya kalacağına ve hüzünlü zamanlar geçireceğine delalet eder. BU rüya genel olarak kişinin yapmadığı şeylerle suçlanmasına, işlemediği cezaların acısını çekeceğine, hayatının gidişatını düşüneceğine ve kendine çeki düzen vereceğine de işaret eder.

Rüyada Silah Sesi Duymak

Rüyada silah sesi duymak kişinin iş dünyasında adını her yerde duyuracağına, daha önce kimsenin yapmadığı işleri yapıp ün salacağına, büyük başarılara imza atacağına, şöhreti sayesinde birçok kişiye el uzatacağına, yardım edeceğine işaret eder. Bazılarına göre ise bu rüya kişinin hayalindeki işe kavuşacağına, istediği çalışmaların başına geçeceğine ve bu işlerde kendini göstereceğine, hızlı bir ilerleme kaydedeceğine ve kariyerinde de hızlı çıkışlar yapacağına, iyi bir konuma gelmeye, aşılan engellerin sonucunda hak edilen yerde olmaya da delalet eder. Duygusal ilişkilerde bu rüya, rüya sahibinin istediği tüm özelliklere sahip, kendisi için ideal olan biri ile hayatını birleştireceğine ve çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!