Rüyada Silah Sıkmak

Rüyada silah sıkmak, rüya sahibi için çevresinde ahlaklı ve değerlerine sahip çıkan bir kimse olarak bilindiğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin bu özellikleri sebebi ile de çevresi tarafından sevilen ve saygı duyulan biri olduğuna, yardıma ihtiyacı olduğu her an mutlaka birini bulacağına ve bulduğuna delalet eder.

Rüyada Birisine Silah Sıktığını Görmek

Rüyada birisine silah sıktığını görmek, rüyayı gören kişinin hayır duası alacak olmasına delalet eder. Rüyayı gören kişin iş yaşamında başarılar kazanıp güzel gelirler elde edeceğine ve yardıma muhtaç olan bir kimse için kazancından harcayacağına, bu sayede çok büyük hayrı duaları alacağına delalet eder.

Rüyada Hava Silah Sıktığını Görmek

Rüyada havaya silah sıktığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında güzel başarılar elde ederek zorluklar ile kazandığı gelirini birisi için kullanacağına, bu kimsenin ise hayırsız bir kişi olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişi hem maddi anlamada zarara uğrarken manevi olarak da üzüntü yaşayacağına delalet ediyor.

Rüyada Ev Doğru Silah Sıktığını Görmek

Rüyada eve doğru silah sıktığını görmek, rüyayı gören kişinin ailesine düşkün bir kimse olduğuna, ailesindeki her bireyin ihtiyacı olan maddi ve manevi desteği onda bulabildiğine delalet eder. Rüyada eve doğru silah sıktığını görmek o hane içinde bulunanların dertlerine deva olmaya, problemlerini çözmeye, hayır duası almaya delalet edip ayrıca maddi anlamda da her daim destek olmaya tabir olunur.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Elif

Rüyamda eşim araba içerisinde ve annesi, babası, abisi de var. Çocuğu annesine gösterdim diye araba ile önümü kestiler. 3 el silah sıktılar. Ben de silahı alıp öyle sıkılmaz böyle sıkılır diyerek ateş ettim. Şarjörü boşalttım. Silahı ona verdim. Nereye gideceksen git dedim ve gönderdim. Bu esnada hiç korkmadım.

Selma

Merhaba otobüste yolculuk yapıyorum. Yolculuk esnasında tanıdığım bir kadının birileri ile bir sorunu varmış. Sorun nedir bilmiyorum yani hatırlamıyorum. Yanında iki adam var kadının ve yaşlı uzun boylu adamın bana arkası dönüktü. Adam belinden küçük bir silah çekiyor ve ön tarafa doğru üç dört el silah sıktı. Otobüste de hiç bağrışan olmadı. Otobüsten kadın gözlük takarak, yanında iki adamla indi. Bu rüyamı yorumlar mısınız?