Rüyada Silah Sesi Duymak

Rüyada silah sesi duymak, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde alacağı haber olarak yorumlanıyor. Rüyayı gören kişiye gelecek olan haber sonucunda morallin bozulacağına, stres yaşayacağına tabir olunur. Bunun yanı sıra silah sesi duymak sır olarak saklanan bir olayın ifşa olacağına delalet eder. Rüyada silah sesi duymak aynı zamanda rüya sahibinin gereksiz yere kuruntu yaparak endişeye kapılacak olmasına tabir olur.

Rüyada Silah Aldığını Görmek

Rüyada silah aldığı görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda kısa süreliğine bir sıkıntı yaşayacağına tabir olunur. Rüyayı gören kişinin rekabette olduğu iş ya da her hangi bir şeyde rakip olduğu kişiye karşı yenilgi yaşayacağına tabir olur.

Rüyada Silahla Ateş Ettiğini Görmek

Rüyada silahla ateş ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan kişiler ile ilgili olarak gerçekleri göreceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin dost olarak gördüğü kişilerin aslında dost olmadıklarını ve olan karşı samimi olmadıklarını göreceğine tabir olunur.

Rüyada Silah İle Yaralandığını Görmek

Rüyada silah ile yaralandığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde inandığı ve güvendiği bir kimseden darbe alacağına, kandırılacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin oldukça sıkıntı yaşayacağına ve moralinin de bozulacağına yorumlanan bu rüya genellikle maddi anlamda yorumlanmıyor. Rüya sahibinin güvendiği kimseden alacağı darbe saha çok maneviyatı ile ilgili olup, onu yaralanarak üzüntüye sokacak bir durum olarak tabi edilir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!