Rüyada Silah Kullanmak

Rüyada silah kullanmak; kişiliği itibari ile garantici, temkinli, soğukkanlı karakterde olan kişilerin işlerindeki gözü karalığa ve ihtirasa yorulur. Rüyasında silah kullandığını, silah taşıdığını gören kişi; genel yorumlara göre çevresine güvensiz ve her an saldırıya geçmek için tetikte olmayı tercih eden kişidir.
Rüyada silah kullanmak; kişinin etrafında gerçekte de tehlikeli olabilecek insanların varlığına da işaret edebilir. Varlığından hoşnutsuzluk duyduğu kimselere karşı kendini güvenceye alma uyarısı veren rüya; kişinin kullandığı silahın ne olduğu ile ilgili de değişik yorumlara sahne olur.

Rüyada Tabanca Kullanmak

Rüyasında tabanca kullandığını gören kişi yakın dost sandığı kişilerden bir haksızlık görecek ve kendisine yapılacak ithamlar karşısında kendisini savunmak durumunda kalacaktır.

Rüyada Tüfek Kullanmak

Rüyada tüfek uzakta olan düşmana veya rakibe işaret eder. İnsanın işlerini bozmaya çalışan, kişiyi zarar uğratan, bazen de maddi menfaati olunan kimselere tabir edilir. Rüyada tüfek kullanıp kan akıttığını gören için ise hayırlara yorulacak olan bir rüyadır.

Rüyada Kılıç Kullanmak

Rüyada kılıç haklı olunan söz ve güzel konuşmalara simgedir. Rüyasında kılıç kullandığını gören kişi de makul ve mantıklı konuşmaları ile muhatabını ikna edecek, yersiz tartışmaların önünü kesecektir.

Rüyada Silah ile Ateş Etmek

Rüyada bir silah ile ateş ettiğini ve birini yaraladığını gören kimse sorunlarının bir kısmından destek alarak kurtulacaktır. Eğer rüyada ateş edilen kişi ölüyor ise kişinin hiçbir sorunu kalmayacak, ilelebet rahat olacaktır.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!