Rüyada Silah Almak

Rüyada Silah almak, rüyayı gören kişinin önemli bir gelişme yaşayacağına ya da önemli bir haber alacağına delalet eder. Rüya sahibinin kendisi için ya da sevdikleri için önemli ve heyecan verici bazı gelişmeler yaşanacağına ve mutlu olacağına tabir edilir. Rüyada silah aldığını görmek erkek evlat sahibi olmaya da delalet eder. Maddi anlamda rahatlamaya ve geleceğin garanti altına alınmasına da tabir edilir.

Rüyada Silah Bulduğunu Görmek

Rüyada silah bulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin korktuğu bazı durumların sona ereceğine, refaha ermeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin macera dolu uzun bir hayat yaşayacağına, kendisini mutlu ve huzurlu edecek olan yolculuklara çıkmaya tabir olunuyor.

Rüyada Silah Sattığını Görmek

Rüyada silah sattığını görmek, rüyayı gören kişinin iş sahibi olacağına ve adını duyuracak olmaya tabir olunuyor. Rüyayı gören kişinin alacağı güzel tekliflere ve bu büyük teklifler sayesinde de yaşamında bazı farklılıklar yaşayacak olmaya tabir ediliyor. Rüyayı gören kişinin kısa süreli bir rahatsızlık yaşayacağına da tabir olunur.

Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek, rüyayı gören kişinin varsa sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi hasta ise şifa bulacağına, borcu var ise borcunu ödeyecek maddi gelire ulaşacağına tabir olunuyor. Rüyayı gören kişinin tehlikeli durumlardan korunduğuna, kurtuluşa yaklaştığına ve yakın zaman içinde karşısına çıkacak olan fırsatlara tabir olunuyor. Silahı ateşlediğini görmek ise rüya sahibinin hayallerine kavuşacağına işaret olarak yorumlanır.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!