Rüyada Sigara Paketi Görmek

Rüyada sigara paketi görmek, sigara paketi boş ise maddi anlamda sıkıntıya düşmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin eline hayrını görmeyeceği mal ya da para geçeceğine de yorumlanıyor. Rüyada sigara paketi görmek aynı zamanda iş hayatında da kısa sürekli bir sıkıntı yaşamaya işaret olarak yorumlanıyor.

Rüyada İçi Dolu Sigara Paketi Görmek

Rüyada içi dolu sigara paketi görmek ise rüyayı gören kişinin zengin ve oldukça varlıklı bir kimse ile tanışacağına yorumlanıyor. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre ise rüyada içi dolu sigara paketi gören kişi terfi eder ya da makamında yükselir.

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada sigara gören kişi güç ve kuvvet sahibi olur. Aynı zamanda bazı âlimlere göre ise sigara görmek kısa süreli sıkıntıya delalete eder.

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigar içmek, rüyayı gören kişinin hedeflerine ulaşacağına ve arzu ettiği makama ya da rütbeye gelebileceğine yorumlanır. Rüyada sigar içmek erkek için oldukça hayırlı olup, çabalarının sonunda kazancını elde edeceğine, bekâr kız için ise zengin olduğu için bir adam ile evlenmeye, evli kadın için ise bazı sorunlar ile karşılaşmaya delalet eder.

Rüyada Sigara Almak

Rüyada sigara almak rüyayı göre kişinin iş hayatında bazı yeni atılımlar yapacağına ve bu yeni atılımlar için yeni ortaklar ile anlaşacağına delalet eder. Rüyada sigara paketini satın aldığını gören kişi için yanı zamanda sağlık ile ilgili olarak bazı sıkıntıları yaşayabileceğine de yorumlanıyor.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (1)

Arzu gökce

Ruyada bir adamın evime gelip bana onlu sigara paketlerini verdiğini gördüm. Bir tane çıkarıp içerken ruya bitti