Rüyada Sigara İçtiğini Görmek

Ortalama üç sigara tiryakisinden birinde sigara içtiğini gören rüyalar vardır ve daha uzun süreli yoksunluk dönemi ile daha sık görülürler. Bu nedenle, sigara içme rüyaları, yaygın bir durumdur ve muhtemelen endişe kaynağı veya günaha gireceğinizin işareti değildir. Freud’a göre sigara içme rüyaları, ihtiyaçlara odaklanır; bu, rüyadaki sigaranın günlük yaşamda eksik olan sözlü fiksasyonun (sabitlenmenin) yerine getirilmesinin bir yoludur.

Rüyada Üst Üste Sigara İçmek

Çoğu zaman bu, kaygılarınız ile başa çıkmak için kullandığınız alışkanlıklar, tutum veya sorunlarınız ile ilgilidir. Rüyanızda üst üste sigara içmek, bilinçli olarak verdiğiniz kararınızda başka bir şeyin sizi kontrol ettiğini gösterebilir. Bazı sigara içilen rüyalar, gizli cinsel arzularla, rahatlatıcı bir arkadaşla veya bir arkadaş ile tanışıldığında ortaya çıkabilecek bir ruh hali değişikliği ile bağlantı kurar.

Rüyada Sosyal Bir Ortamda Sigara İçmek

Bazı kültürlerde ve durumlarda, başkaları ile ilişkili olan sigara ortak düşünceleri ya da bir sosyal gruba dâhil olma düşüncelerini içerebilir. Bir iş arkadaşlığı veya sosyal bir ortamda ya da ortak bir şirkette sigara içerken eşlik edilen özel bir zaman gösterebilir. Bir nevi kendini ifade etme ve ait olduğu yeri belirleme olarak yorumlanır.

Rüyada Sigara İçerken Çok Öksürmek

Genel olarak, sigara içtiğiniz rüyaları yorumlarken, sigaranın ya da tütünün dumanının varlığı veya yokluğuna, özel, hoşa giden tat ve kokulara dikkat etmek gerekir. Ortamdaki duman hoş bir duyguya neden oluyor ise sevinç içinde yaşayacağınızı düşündürür. Ancak, kötü, olumsuz (bol öksürüklü), ortamlar bir an önce uzaklaşmanız gereken bir durumu işaret ediyor olabilir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!