Rüyada Sigara İçen Birini Görmek

Rüyada sigara içen birini görmek, rüyayı gören kişinin dünyevi zevklere düşkün olan, eğlenceye seven ve konfora ve de estetiğe önem veren bir kişi olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin dış görünüşüne önem veren bir kimse olduğuna, bakımını ihmal etmediğine, kendine önem verdiğine tabir olunur. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin lükse olan düşkünlüğüne de yorumlanıyor.

Rüyada Sigara İçen Kadın Görmek

Rüyada sigara içen kadın görmek, rüyayı gören kişinin şansızın ve kısmetsiz bir döneme girdiğine yorumlanır. Rüya sahibi için hayırlı olarak yorumlanmayan rüyalar arasında bulunuyor. Rüya sahibinin iş hayatında çeşitli aksilikler ile karşılaşacağına bazı zorluklar ile uğraşmak durumda kalarak, kötü günler geçireceğine delalete der.

Rüyada Sigara İçen Erkek Görmek

Rüyada sigara içen erkek görmek, rüyayı gören kişi bir bekâr bir bayan ise, yakın zaman içinde makam sahibi, iyi niyetli, varlıklı, asil bir kimse ile tanışarak mutlu bir yuva kuracaklarına delalet eder. Rüya sahibi erkek ise bu meziyetlere sahip olan bir kişi ile tanışmaya tabir edilir.

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada sigara görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda hayır bulacağına, bir iyilik göreceğine delalete eder. Rüya sahibinin sevdiği kimseler ile bir araya gelerek sevindirici olaylar yaşayacağına, sıkıntılarını bir süreliğine unutarak kafasını dağıtacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin sıkıntısını taşımakta daha rahat olacağına, dost oturumlarına ve davetlere delalet eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!