Rüyada Sigara Almak

Rüyada sigara almak, rüyayı gören kişinin işinde yenilikler yapacağını, mesleki anlamda farklı bir pozisyon içine gireceğine delalet eder. Eğer şirket sahibi iseniz yeni ortaklıklar kurabilirsiniz, yeni alanlara yatırımlar yapabilirsiniz demektir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin sigara aldığını görmesi sağlığının zarar göreceğine de delalet olabilmektedir. Sağlığınızda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz demektir.

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara içmek rüya gören kişinin kendi bilinçaltında yaşadıklarına göre yorumlanır. Eğer bırakmayı düşünen bir kişi bu rüya gördüyse doğru karar aldığını sigara içmemek de ısrarcı olması gerektiğini anlatır. Bu yolda yılmadan vazgeçmeden yürümesi gerektiğine dair bir uyarı niteliğindedir. Rüyada sigara içmek kişinin aynı zamanda sağlığında bazı sorunlar yaşayabilecek olmasına da delalet eder.

Rüyada Sigara Paketi Görmek

Rüyada sigara paketi görmek kişinin ticaret hayatında farklı atılımlar yaptığını ve bu yeni adımlarında başarı elde ettiğini, kazancını arttırdığını anlatmaktadır. Yani rüya sahibi daha da güçlenecek, maddiyatını arttıracak demektir. Eğer sigara paketi aldığını gördüyse kişi mal kaybı yaşayacak demektir. Sigara paketi sattığını gördüyse bunun tam tersine rüya sahibine bir yerden miras gelecek anlamına gelir. Eğer markette birden çok sigara paketi gördüyseniz paralarınızla mantıklı adımlar atacak, iyi yatırımlar yapacaksınız demektir. Hemen ardından mal mülk satın alacaksınız anlamına gelir.

Rüyada Sigara Yakmak

Rüyada sigara yakmak kişinin zevk aldığı bazı alanlara yöneleceğini sevdiği insanlarla vakit geçireceğini anlatır.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Kadir becerikli

Sığarayı bırakalı 1 yıl olacak neredeyse ama rüyamda sürekli sıgara alıyor paketi açıp içinden 1 dal çıkarıp agzıma alıyor sonrasında yeniden sıgaraya başlayacağımı düşünüp pakete koyuyorum ama paketi atmıyorum para verdigimi düşünüp kaldırıyorum bu rüyayı değişik şekillerde görüyorum ama farklılık yok hep sıgarayı agzıma alıyor ama yenideb başlayacağımı düşünüp geri bırakıyorum

Yasin sari

Ruyamda bakkala girip iki paket sigara aliyorum paketin birini fare yemis yarisina kadar sadece bu kadr sigara paketinin ikisede beyaz ve yazisizdi