Rüyada Sevgiliyi Aldatmak

Rüya gören kişinin rüyada sevgilisini aldatması hayra yorulmaz. Rüyada sevgiliyi aldatmak, rüya gören kişinin iç sıkıntılarla boğuştuğuna, hayatında öç almak istediği insanların bulunduğuna, gerçek hayatta sürekli sorunlarla karşılaştığına ve sıkıntılarla yüzleşecek kadar güçlü olmadığına işaret eder.

Rüyada sevgiliyi aldatmak, kişinin her ne kadar hayatında çoğu konuda ( örneğin karar alma, büyük adımlar atma, değişimler yaşama, iş değiştirme) korkak davrandığına işaret etse de, rüyada sevgilisini aldatan kişi için aynı zamanda hiç ummadığı bir anda, beklemediği bir yerde eski bir gönül bağıyla karşılaşmasına da işaret edebilir.

Rüyada Sevdiği Kişi Tarafından Aldatıldığını Görmek:

Rüyada sevdiği kişi tarafından aldatılan kişiyi yakın zamanda yeni bir gelir kapısı açılacaktır. Sevdiği ise ona her konuda destek olacak ve ilerleyen zamanlarda sevdiği ile aralarındaki ilişkinin daha da ciddileşeceğine, hatta yakın bir zamanda evleneceğine işaret eder.

 

Rüyada Sevgilinin, Eski Sevgilinin Sevgilisiyle Aldattığını Görmek:

Bu tip rüyalar yorumlanırken 2’ye ayrılır. Birincisi: rüya gören gören kişinin karmaşık cinsel dürtüler yaşadığı ve bunun sonucunda iş hayatının kötüye gittiği; ikincisi ise: rüya gören kişinin eski sevgilisini unutamadığına ve onun hayatını merak ettiğine işaret eder.

Rüyada Sevgiliyi Aldatırken Sevgilinin Görmesi:

Yakın zamandasevdiğinizinsanlarlagüzelbirseyahateçıkacağınızaişareteder. Vaktinizigüzeldeğerlendirdiğinize, işhayatındayükseleceğinizevesağlıkproblemlerindenkurtulacağınızaişareteder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!