Rüyada Savaşa Gitmek

Rüyada savaşa gitmek eğer rüyayı gören bir kadın ise cesur, gözüpek, kuvvetli ve korkusuz bir erkekle izdivaca niyetlenmeye ya da böyle bir erkeğin kendisine talip olacağına işarettir. Bir erkek bu rüyayı görürse, onun da korkusuz, güçlü ve iradeli bir kadınla nikâhlanacağına ya da yüzük takacağına alamettir.
Başka bir yoruma göre ise bu rüya, kişinin sahip olduğu şeylere göz diken biri ya da birileriyle mücadele edeceği bir sürece gireceğine işarettir. Rüya sahibi, kendisine düşmanlık eden ama bu yüzünü saklayan kişilere karşı çok dikkatli olmalıdır. Zira yüzünü saklayan düşmanları tarafından sahip oldukları elinden alınabilir.
Yine bu rüyayı, rüya sahibinin hayatta atacağı adımları ölçüp tartarak attığı şeklinde yorumlayanlar da vardır. Her işin bütün teferruatlarını düşünen rüya sahibi, tedbirli halleriyle sıkıntılara karşı korunacaktır.

Rüyada Savaşa Gitmek ve Vurulmak

Rüyada savaşa gitmek ve vurulmak rüya sahibinin hesap etmediği ya da ondan kaynaklanmayan sebepler yüzünden yaşayacağı problemlere işaret eder. Kişi ne kadar düşünülerek adımlar atsa da, yine de aksilikler olacak ve bu onun bazı maddi kayıplar yaşamasına sebebiyet verecektir.
Rüyasında savaşa gidip vurulan kişi hayal kırıklıkları yaşayacaktır. Eğer vurulmasının ardından kan da görüyorsa, bu onun işiteceği laflarla canının sıkılacağına delalettir.

Rüyada Savaşa Gitmek ve Ölmek

Rüyada savaşa gidip ölmek yaşanan onca sıkıntının artık sona erme vaktinin geldiğine alamettir. Rüya sahibi birçok zorluk ve imtihanın ardından artık feraha erecektir. Sorunlar her biri teker teker çözülür.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (1)

gizem yildiz

rüyamda hayvan toplulugu vardı Zürafa aslan filan bende yilandim bu hayvan sürüsüyle savaşa gidiyorduk nasil yorumlanir ?