Rüyada Şahadet Getirmek

Rüyada şahadet getirdiği görmek, rüya sahibi olan kişinin yaşadığı dünya hayatında inancı dışına çıkmadan, yüce allahın emir ve yasaklarını uyan, hiçbir şekilde harama ve yalana girmeyen , günahkar yaşam felsefesinden kendini uzak tutan, allah kulluk görevini hiçbir şekilde aksatmayan , hayatındaki en büyük arzusu olan hac ibadetini yerine getiren kişi olduğuna yorumlanır.

Rüyada Ölürken Şahadet Getirmek

Rüyasında ölürken şahadet getirdiğini gören kişi,  Dünya hayatında çok sevilen bir olduğu gibi ahiret hayatında da Allah’ın çok sevgili kulları arasında olduğu için onun cennetine hak ettiğine yorumlanır.

Rüyada Kelime-i Şahadet Getirmek

Rüyayı gören kişinin kelime-i Şahadet getirdiği görmek, kişinin karşılaştığı olumsuz düşüncelerin varlığından duyduğu büyük rahatsızlıkları hayal kırıklıkların geride bırakılarak kişinin daha huzurlu ve mutlu olacağına işaret edilir.

Rüyada Şahadet Getirip Ölmek

İnsan yaşamının noktalanması süresinde insanların kelime-i şahadet getirip ölmek birçok insanın yapmak istediği bir durumdur. Bu durumu rüyada bile görmek bile anlam olarak büyük şanstır.  Rüya sahibi kişi dünya hayatında allaha kulluk görevini layıkı ile yerine getirdiği içi her  Allah’ın bu kulunu cenneti ile onurlandıracağına yorumlanır.  Bu rüyayı gören kişi dinde olgun ve ehil kimse olacağına, inanlara da yol göstereceğine tabir edilir.

Rüyada Besmele Çekmek

Rüyada besleme çektiğinin görülmesi kelime-i şahadet ile  çekilmesi ile aynı olduğu gibi, genel olarak kişinin dualarının kabul olması sayesinde hayallerinin ve muradının gerçek olacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!