Rüyada Pansuman Yapmak | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Pansuman Yapmak

Rüyada pansuman ettiğinizi görmek, eğer hasta iseniz kısa zamanda iyileşeceğinize, değilseniz uzun süre hastalanmayacağınıza ve mutlu günler geçireceğinize işaret eder. Rüyasında kendi yarasını pansuman yaptığını gö­ren kişi, eğer hasta değilse, bu rüyası onun sağlıklı oldu­ğuna ve uzun zaman bu sağlık üzere bulunacağına ve gü­zel günler geçireceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişi, eğer hasta ise, o zaman yorum, onun kısa bir zaman içinde iyi­leşeceğine ve eski sağlığına kavuşacağına işaret eder olarak yorumlanır. Rüyasında başka birinin yarasını pansuman ettiğini gören kişi, insanlara yol gösterici ve onlara pürüzlü işlerinde yardımcı bir kişi olduğuna işaretle yorumlanmıştır.

Rüyada hastanın yarasını pansuman yapıl­dığını görmesi, sıhhat bulmaya; sağlıklı birinin vücudunun herhangi bir yerine pansuman ya­pıldığını görmesi din ve dünyalığı için gerekli tedbirleri almasına ve afiyet üzere yaşamaya işâret eder.

Bazen de rüyada bir yaraya pansuman yaptığınızı görmeniz, işlerinizi düzeltmek için bazı çarelere başvurduğunuza işâret eder.

Rüyada başka birisinin yarasına pansuman yaptığınızı görmeniz, başkalarının karışık işleri için onlara yardımcı olduğunuza işârettir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

P

P harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste