Rüyada Orman Görmek

Rüyada orman görmek, zengin ve iyilik sever biriyle karşılaşılacağına işarettir. Bazen de rüyada orman görmek,  korku ve yalnızlığa düşmeye işaretle tabir olunur.

Rüyada orman görmek, zengin, iyilik sever, mert bir adam ile karşılaşmaya ve hayırlı bir işe işaret eder. Güneşli bir havada ormanda dolaşmak yakında çok sevineceğinize, ormanda bir dosta rastlayıp beraberce dolaşmak yakında işlerinizin büyük gelişme göstereceğine, ormanda bir fırtınaya tutulmak zor bir hayata girmeye, ormanda bir bayanla gezmek aşk işlerinizin düzelmesine, şöhretin artmasına yorumlanır. Ormana girip gölgede oturmak büyük bir adamın himayesinde rahat yaşamaya, ormanda ağaç kestiğinizi görmek, yapılan iyiliğe ihanetle karşılık vermeye, ormanda kuru dal, ağaç topladığınızı görmek, hayır ve menfaat elde etmeye, ormanda yeşil ağaç kesmek felakete uğramaya işaret eder. Sık bir orman görmek, korku ve endişeye işarettir.

Rüyada ormanda kaybolmak, iş hayatında sorunlara işaret eder. Yeşil bir orman görmek, bütün işlerde başarılı olmaya işarettir.

 

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!