Rüyada Ölen Baba Görmek

Rüyada Ölen Baba Görmek; rüyada ölmüş babanızı gördüyseniz sizden onun adına yapmanız gerektiğini işaret eder. Ayrıca babanızdan size geçen karakteristik özellikleri çok yerinde ve güzel taşıdığınıza işarettir.

Rüyada Ölmüş Babayı Diri Görmek

Bu rüya çok büyük maddi destek isteyen, uzun süredir hayalini kurduğunuz ve bu iş için çok çaba sarf ettiğiniz bir işe gireceğiniz ve bu işten yüzünüzün akıyla çıkacağınızı, işyerinizde çok başarılı olacağınız yöneticileriniz tarafından takdir edilip mertebe atlayacağınıza delalettir.

Rüyada Ölmüş Babayı Hasta Görmek

İçinde bulunduğunuz zor ve sıkıntılı günlerde bir haber alacağınız ve bu haberin üzüntünüze üzüntü katacağına işarettir.

Rüyada Ölmüş Babayı Hasta Görüp Ağlamak

Hayırla yorumlanır ve yakın zamanda yaşayacağınız bir olayı ilerde tebessümle hatırlayacağınıza işarettir.

Rüyada Ölmüş Babayı Yatalak Görmek

Maddi ve manevi anlamda yaşayacağınız sıkıntılara işarettir. Bu sıkıntılar sizi içinde bulunduğunuz durumdan daha diplere sürükleyecektir.

Rüyada Ölmüş Babaya Sarılmak

Hayatınıza yakın zamanda girecek yeni bir kişiye ve bu kişinin sizin hayatınızı çok olumlu etkileyeceği zor zamanınızda ondan güç ve akıl alacağınıza işarettir. Ayrıca ölmüş babanızın ayağına sarıldığınızı gördüyseniz sevdiklerinize çok fedakârlıklar yaptığınıza işarettir.

Rüyada Ölmüş Babayı Uyurken Görmek

Uzun zamandır hayalini kurup ulaşmak için çok çalıştığınız işlerinizin önüne hiçbir engel çıkmayacağı çok kolaylıkla hayallerinize ulaşacağınıza işarettir. Eğer babanız uyırken horluyorsa pek hayırla yorumlanmaz karşınıza sizi rahatsız edecek bir durum çıkacağına işaret eder.

Rüyada Ölmüş Babanın Elini Öpmek

Aile büyüklerinizden onay ve destek alarak başlayacağınız bir işe ve bu işte aile büyükleriniz sayesinde çok başarılı olacağınıza işarettir.

Rüyada Ölmüş Babayı Tekrar Ölmüş Görmek

İstenmeyen moral bozukluğu oluşturan bir olayı kafanızdan atamadığınız ve sürekli bu olayı düşünerek canınızı sıktığınız anlamına gelir. Rüyayı gören kimse için çok hayırlı bir rüya olmayıp stresli olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Ölmüş Babanın Resmini Görmek

rüyada babanızın gençlik resmini gördüyseniz bu yakalayacağınız bir şansa işarettir, fakat yaşlılık dönemlerinden bir resim gördüyseniz duymak , görmek istemeyeceğiniz olaylarla karşılaşacağınıza işarettir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (1)

Yaşar atıcı

Vefat etmiş babamı rüyamda sağ gòrdüm vedat etmeden önce bana yer yurt vermemişti üzerime ayrımcılık yapmıştı ama rüyamda bana kendi durduğu evi burası kardeşinle senin dedi senmi geldindedi ve gitti yorumlarsanız sevinirim