Rüyada Nil Nehrini Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Nil Nehrini Görmek

Rüyada Nil nehrinden su içtiğini veya suyun çok oldu­ğunu hissettiğini görmek, içtiği su kadar altına sahip olacağına, sadece nehri görmüşse devlet ve kuvvete erişeceğine işaret eder.

Rüyasında Nil nehrini görmek, bir seyahate çıkaca­ğınıza ve bu seyahatten çok kazançlı döneceğini işarettir. Nil nehri gören kimse, nehrin suyundan içtiğini de görse, eğer hasta bir kimse ise, hastalığından kurtulup iyileşece­ğine, rüyayı gören kimse, borçlu bir kimse ise, borcunu ödeyip borçtan kurtulacağına, eğer tutuklu (hapis) olan bir kimse görse, hapisten kurtulacağına işaretle tabir olunur. Bazı kere de Nil nehrini rüyada görmek, devlet ve kuvvete erişmeye işarettir. Nil’in suyundan içtiğini görmek ise, içti­ği su miktarınca altına kavuşur ve mal elde eder, mutlulu­ğa erer, şeklinde tabir olunur.

Rüyasında Nil nehrini görmek, rüya sahibinin güç ve kuvvete erişeceğine de işâret eder.

Yine rüyada Nil ırmağını görmek, halka zarar ve ziyan, rüya sahibine de mal ve ganîmet ve cenk tertip ettiğine işârettir.

Rüyada Nil nehrinden su içtiğini gören kimse, içtiği suyun miktarı ve nispetince altın elde eder. Rüyada Nil nehrini gören kimse, devlet ve kuvvete erişir.

 

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

N

N harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste