Rüyada Mastürbasyon Görmek | Ruyalar.net

Rüyada Mastürbasyon Görmek

Rüyada mastürbasyon görmek, rüya sahibinin günlük yaşam içindeki koşturmaca nedeniyle aşırı yorgun ve yıpranmış olduğuna; artık az da olsa dinlenebilmesinin ve düşüncelerini toplamasının şart olduğuna; eğer mevcut durumdaki gibi devam ederse, büyük sorunlarla, belki de hastalıklarla karşı karşıya kalacağına; bu nedenle kendisine daha çok dikkat edip, uygun bir zamanda tatile çıkmasına ve kafasını dinlemesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Mastürbasyon Yapmak

Rüya sahibinin, aklını uzun bir süredir meşgul eden, herhangi bir çözüme ulaşmamış, bu kişinin çok büyük dertlere ve zorluklara neden olduğunu düşündüğü bazı konuları olduğuna, bu konulardan dolayı bir türlü aklını toplayamadığına ve had safhada yorulduğuna delalet eder.

Rüyada Mastürbasyon Yaptığını Görmek

Bu rüya, rüyada mastürbasyon yapmakla hemen hemen aynı anlama gelir. Rüya sahibinin, kafasına takılan bazı sorunlar olduğuna, bu sorunlar nedeniyle türlü toparlanamadığına, büyük bir yorgunluk ve üzüntü hissettiğine, bu nedenle de cevap arayışında olduğuna delalet eder.

Rüyada Mastürbasyon Yapan Birini Görmek

Rüya sahibi kişinin, uzun zamandan bu yana bir aşk yaşadığına, bu aşkta arada sırada meydana gelen zorlukları aşmak için meselelere üçüncü bir gözle bakmasının şart olduğuna, ancak bu şekilde sorunlarının ve dertlerinin üstesinden gelebileceğine işaret eder.

Rüyada Cinsel İlişki Görmek

Bu rüya, kişinin iş yaşamındaki çalışmalarıyla büyük başarılar kazanacağı, çok üst makamlara yükseleceği ve çok büyük bir mutluluk yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (1)

Nevin

Ruyamda bi pazarda uzum gordum siyah yuzumduler birinden kopartip bi tane yedim sonra annemin evinde mevlit okunuyodu bi kadinin dua okuyodu su istediler bi cam bardagi aldim su doldurmaya gitim bardak camurluydu ikamaya basladim ve uyandim.yorumlarsaniz sevinirim