Rüyada Marangoz Görmek

Rüyada marangoz veya marangoz atölyesi görmek, çok ve hayırlı kazanç sağlayacağınız işlere girişeceğinize işaret olarak yorumlanır. Rüyada marangoz görmek, halka terbiye ve bilgi öğreten bir adama işarettir. Marangoz görmek, halkın işle­rini düzelten, halkın iyiliğine çalışan bir adama işarettir.

Rüyada marangoz görmek, münafık ve bozguncuları men, edip engellemek, gerekli araçlarla onları susturan ve onla­rın kötülüklerini engellemeye işarettir. Bazen marangoz rüyaları, branşına göre yorum kazanır­lar.

Rüyada gemi marangozu görmek yolculuğa işarettir. Su değirmeni yapan marangozu görmek, düşmanlıklara işarettir. Kapı, pencere yapan marangoz görmek, aileye, çocuk ve zevceye işaretle yorumlanır. Çiftlik ve çiftçi alet­leri yapan marangozu görmek, çiftçiliğe işarettir.

Rüyada kendini marangoz olmuş görmek, geniş rızka, menfaat ve mala işâret eder.

Marangoz, halkı terbiye eden bir kimsedir.

Marangoz görmek münafıkları men etmek vacip olan şeylerle onları susturmak anlamındadır.

Halkı terbiye eden bir kimseye işaret eder. Marangoz, münafıkları uzaklaştıran, iyilikle onları susturan kişi olarak yorumlanır. Gemi marangozu; yolculuğa, kanal marangozu; ticaret yapmaya, su değirmeni marangozu; eş ve çocuklara işaret eder.

 

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!