Rüyada Lapa Görmek

Rüyada lapa görmek,bir yerinizde büyükçe bir çıban, çıkacağına veya hafif bir rahatsızlık geçireceğinize yorumlanır. Pirinç lapası yediğinizi, görmek, rızkınızın,malınızın çoğalacağına veya kaybolmuş itibarınızın eskisinden daha fazla artacağına, har­dal veya diğer bir bitkiden yapılmış lapayı kullandığınızı görmek, sıhhatinize daha fazla önem vermeniz gerektiğine işarettir.

Rüyanızda lapa görmek, vücudunuzun bir yerinde büyü­cek bir çıban çıkacağına veya rahatsızlık geçireceğiniz şek­linde tabir olunur.

Rüyada lapa görmek veya yemek, evde bulunan bir hasta ile de tabir olunur. Bazı yorumculara göre, lapa görmek, bol rızka ve bol berekete işarettir, demişlerdir.

Bazı yorumculara göre de, lapa görmek, bir hastalık veya hasta ile uğraşacağınıza, kendi sağlığınıza da önem vermeniz gerektiğine, şayet gördüğünüz lapadan yerseniz (yediğini­zi de görürseniz) rızkınızın, kazancınızın artacağına işarettir.

Rüyada pirinç lapası yediğinizi görmek, malınızın ve rızkı­nızın çoğalacağına veya kaybolmuş itibarınızın yeniden kazanılacağına işarettir, şeklinde yorumlanmıştır.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (1)

Ayşe gül

Rüyamda pirinc marul kırmızı mercimeği pilav için uzun büyük bir mavi tencereye koydum.pilav ypmak için hatta bu karışımdanda yedim bu nedemek