Rüyada Lahana Görmek

Rüyada lahana görmek veya yemek, gizli mala, bir sırra sahip olduğunuza ve hatalı bir hareket yaparak maddi zararla karşılaşacağınıza işaret eder. Lahananın yapraklarının sararmış görmek, kısa bir hastalık geçireceğinize ve sakladığınız paranızı bu hastalığa sarf edeceğinize işarettir. Bahçeden bir lahana koparıp evinize götürürseniz herkes tarafından sır saklamakla tanınmış olacağınıza, lahana görmek, aynı zamanda hakkınızda iyi sözler söyleneceğine de işaret sayılır.

Rüyada lahana görmek, bazen iyiye yorulmaz. Rüyada lahana gören herkes için, özellikle ticaret yapanlar için iyi değil, iyiye ve hayra yorulmaz. Lahanaları pazara götürdüğünü görenler için bir şiddete işaretle tabir olunur.

Lahana yapraklarını elinde gören kimse için ise, istediğini elde eder, şeklinde tabir edilir. Aslında lahana görmek, katı kalpli, gaddar, merhametsiz, kaba bir adamla tabir edilir.

Lahana görmek, bazen de kendi hakkınızda iyi sözler duyacağınıza işaretle yorumlanır.

Rüyada lahanayı keserek yediğinizi görmeniz, insanların sırlarını öğrenmeye çalıştığınıza ya da elinize gizli bir mal geçmesine yorumlanır.

Bazen rüyada lahana görmek, bedeni ve kalbi katı, merhametsiz, kaba yaratılışlı, taş kalpli bir kimseye işarettir.

Rüyada lahana tohumu görmek, üzüntü, keder ve hastalığa işârettir.

 

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!