Rüyada Kurt Öldürmek

Kurt eski Türklerin kutsal hayvanı olması sebebiyle binlerce yıldır gücü, yüceliği ve asaleti temsil eder. Rüyasında bir kurdu öldürdüğünü gören kimse kişisel hayatında güç teşkil eden, onu koruyup kollayan saygıdeğer bir yakınını yanılttığını idrak ederek pişman olacaktır. Sosyal çevreden bağımsız bir şekilde düşünüldüğünde ise kişisel olarak itibarın, saygınlığın oldukça zedelenmesi ve sonuç olarak toplum hayatında statü düşüklüğü olarak kabul edilir.

Özellikle iş hayatı bazında düşünüldüğünde rüyada kurt öldürmek işini kaybetmek veya erişilen noktanın kaybedilerek başlanılan noktaya geri dönmek şeklinde de yorumlanabilir. Ekonomik durum ile güç arasındaki kuvvetli bağ yakın bir zamanda zayıflayacak ve zenginin fakirliğe, bereketin kuraklığa doğru alçalmasının başlangıcı olacaktır.

Rüyada Kurt Görmek

Rüyasında kurt gören kişi borçluluk ile boğuşmaktadır ve ödeme zamanı yaklaşan borçları karşısında sıkıntıya düşer. Eğer rüyada görülen kurt yaralıysa borçlar büyüyecek ve bunun doğrultusunda kişi istenilen refaha uzun bir zaman ulaşamayacaktır. Saygınlığın büyüyen borçlarla ters orantılı yapısı sonucu rüya sahibi eğer evliyse evi için harcadığı bütün emekler sevdikleri tarafından göz ardı edilecektir.

Diğer yandan rüyasında ölü bir kurt gören kişi hayatında güç temsil eden baba, anne ya da ikinci dereceden erkek bir yakınını kaybetmenin üzüntüsünü üzerinden atamaz ve ruhsal olarak çöküntüye uğrar. Bu noktada kişinin matemini rüyalarındaki karamsar atmosfer kuşatmış ve kuşatmaya devam edecektir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!