Rüyada Kurt Köpeği Görmek

Rüyada kurt köpeği görmek, rüya sahibinin dikkat etmesi gereken bir konunun varlığına işaret eder. Önemsenmeyen ya da dikkat edilmeyen bir mesele yüzünden rüya sahibinin başı ağrıyabilir. Rüyada kurt köpeği görmek, genel olarak yaş tahtaya basmamaya dikkat etmek gerektiği şeklinde yorumlanır. Kişi eğer bir konu hakkında karar alma aşamasındaysa iyice araştırmalı ve emin olmadan harekete geçmemelidir.

Rüyada Kurt Köpeği Görmenin Alternatif Yorumları

Kurt köpeği bazı rüya tabiri kaynaklarında kötü niyetli insan olarak da geçer. Rüyasında kurt köpeği gören kişinin etrafındaki insanlara dikkat etmesi ve iyice tanımadan güvenmemesi önerilir. Rüyada kurt köpeği görmek, hiç umulmadık bir kişiden gelecek olan darbe anlamına gelir. İnsanlara güvenme konusunda dikkat edilmesine işaret eden bu rüya, temkinli davranılması gerektiğinin göstergesiyken, rüya sahibine yapılacak olan bir haksızlığın da habercisi olabilir.

Rüyada Kurt Köpeğinin Kovalaması

Rüyasında kendisini kurt köpeğinin kovaladığını gören kişi, itibarını kaybeder ve kötü bir duruma düşer. Rüyada kurt köpeğinin kovalaması çoğu zaman rüya sahibinin düşeceği kötü durum ve uğrayacağı haksızlık şeklinde yorumlanır. Rüyasında kendisini kovalayan kurt köpeğinden onca gücüyle kaçan kişi, gerçek yaşamında ne kadar dikkat ederse etsin, kendisine yapılan haksızlıktan sıyrılamaz ve toplumda değerini düşüren olayların içerisinde yerini alır.

Rüyada Kurt Köpeğinin Isırması

Rüyada kurt köpeğinin kovaladığını ve ısırmasını görmek, rüya sahibinin hakkında çıkacak olan bir dedikodunun, asılsız olmasına rağmen kendisine çok fazla zarar vereceğine, herkes tarafından konuşulacağına işaret eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (4)

Yavuz konca

Rüyamda tam olarak tem uykuda sagtarafim da insan gibi uzanmış bir eli veya partisi ni bana sarmış siyah kollarından patisine doğru hafif kahverengi sarıyı anımsatan çok tüylü bir kurt köpeği beni bırakmıyor du her halde tuylerinden bir tanesi de agizima girdi ama çıkardım bu nedir acaba yardımcı olursanız minettar

Alii

Rüyamda kurtla kopek gördüm bana saldırdılar. Ben kovalayinca kaçtılar.

Muhammed

Ben bisiklet sürüyordum. Akşam olunca tam eve gidecekken 5-6 tane kurt köpeği bana saldırmaya başladı. Bu rüyam ne anlama geliyor? Yorumlar mısınız?

Nazlı

Rüyamda kuzenimin evine gidiyordum sonra birden yavru bir kurt köpeği etrafta havlayarak koşuyordu. Herkes çok korkmuştu ve evine kaçtı. Sokakta sadece ben ve kuzenim kalmıştık. Bana yolu gösteriyordu ve ben de kaçıyordum. Köpekten kurtulduk ve uyandım. Bu rüyam ne anlama geliyor?