Rüyada Kız Bebek Emzirmek

Rüyada kız bebek emzirmek; kadının duygusal anlamda korunmaya, güvenlik ihtiyacına semboldür. Emzirmek; bir kadın için anne olmak, çocuğunu beslemek ve bu yol ile harika bir duygusal bağ oluşturmak, meme de kadının sevgi, yetiştirme ve de cinsellik ifadesidir. Rüyada görülen kız bebeğin emzirilmesi de karşı cins tarafından sevilmek, ilgi görmek isteklerinin göstergesidir.

Rüyada kız bebek emzirmek; cinsel pasiflik, tevazu, verici ve yumuşak karakter, tefekkür, sabır gibi pasif duygu sürümü nitelikleridir. Ancak temel düzeyde birçok şey anlamına gelebilir. Kız bebek emzirmek; kökeninde yaşama bağlılığın, neşenin, var olmanın güzellikleri gibi pozitif duyguların nihai uzantılarıdır. Çocuksuz kadınların sıklıkla gördüğü bu rüya; doğurma içgüdüsüne de tekabül eder.

Rüyada Kız Çocuk Emzirmek

Kadın rüya gören için emzirdiği kendi çocuğu ise maneviyatınızın gücüne, aile içerisinde mutluluk ve güven duygularının mükemmel olduğuna, rüyada başka birinin çocuğu emziriliyor ise yakın akraba çocuklarından birisi için karşılık beklenmeden verilecek bir para veya mala işaret eder. Erkeklerin çok nadir gördüğü bu rüya; cinsel isteklerinin yoğunluğu olarak açıklanır.

Rüyada Kız Bebek Emzirememek

Rüyada kucağında bir kız bebek tuttuğunu, emzirmek istediğini ancak memesinden süt gelmediğini ya da bebeğin kabullenmediğini görmek; sevmek ve sevilmek istediği halde duygusal anlamda kalbine göre birini bulamamaya, hayatı paylaşacak kadar kimseye güven duyamamaya, huzursuzluğa işaret eder. Bazen de bu rüya gaddarlığa, yaptıklarınızdan pişmanlığa, yeterince şefkatli olmamaya yorumlanır.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Betül akdad

Rüyamda bebek emzıyordum sağ göğsünden ve sut çok akıyordu kız bebek dı ve hamile yım şuanda kız beeibegım olcak

Leyla

Benim çocuğum yok ama rüyada bir kız çocuğum vardı. Onu emziriyordum ve seviyordum. Bu rüyam ne anlama geliyor?