Rüyada Kırık Ayna Görmek

Rüyada kırık ayna görmek; görenin hayatında yakın gelecekte meydana çıkacak talihsizliklere yorulur. Rüyada kırık aynanın tam olarak anlamının ne olduğunu öğrenmek için duygusal duruma göre özenli ve detaylı şekilde rüyayı hatırlamak gerekir. Rüyada görülen şeylerin ayrıntılı açıklamalara bakarak rüyayı analiz etmek ve kavramsal görüntü içine her şeyi birlikte koymak isabetli olacaktır.

Bazı fotoğraflar genellikle gerçek hayatta önemli olaylardan önce rüyalarda görünür ve bir rüya çok şeyleri öngörüp hazırlıklı olmaya yardımcı olabilir.

Rüyada kırık ayna görmek tüm rüya tabircilerinin ortak görüşüne göre ve gerçek yaşamda olduğu gibi; uğursuzluk, gözyaşı, keder, planlarının çöküşü, gelecek umutlarında yenilgi, yakın bir kişinin ölümü ve acı anlamına gelir. Bu rüyanın görülmesi kişinin yaklaşan zorluklara ve hayal kırıklıklarına karşı hayalperestliğinden vazgeçip eli kolu bağlı oturmaması gerektiğine bir uyarı sayılır.

Rüyada Kırık Ayna Görmek Hakkında Görüşler

Ünlü kâhin Nostradamus’un rüya kitabına göre; kırık bir ayna bir belirsizlik, gizlilik veya ikiyüzlülüğü sembolize eder. Çoğu zaman bu rüya görüntüsü sizi şok edecek bazı sırların ortaya çıkacağı anlamına gelir. Yakın bir kişinin acı sözleri alçaklığı veya kurnazlığı ile üzülmeye işarettir. Ayrıca büyük mali kayıplar ve sevilen bir kişiden sonsuza dek ayrı kalmaya da tabirdir.

Miller’in rüya kitabına göre bir genç kız rüyasında kırık bir ayna görür ise bu onun hayatındaki erkek arkadaşı ya da partneri hakkında olumsuz bir seçim yapmış olduğunu gösterir demektir. Kişinin bu ilişkiyi doğru analiz edip rasyonel geleceğini değerlendirmesi gerekir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!