Rüyada Kavun Karpuz Görmek

Rüyada kavun karpuz görmek; mevcut sıkıntılı hayatından memnun olmayan kişinin bazı güzelliklere duyduğu özlemi çağrıştırır. Yaşamın güzelliklerinden tat almak isteyen rüya sahibinin hayırlı düşünceler ile gerçekleştirmek istediklerine tabir edilir. Rüyada kavun karpuz; rüya sahibinin hoş geçinmeye, çevresinden değer beklemeye gereksinim duyduğuna göstergedir.

Rüyada kavun karpuz görmek; bu yaz meyvelerinin zamanında ve olgun olması halinde çok sevinilecek haberlere, şaşırtıcı derecede berekete, işlerin iyi gitmesine işarettir. Dıştan görünüşlerine göre sarı renkli kavun ve yeşil renkli karpuzu bir arada görmek; hem iyi hem hayırsız haber ve müşkülatlara yorumlanır.

Rüyada Kavun Karpuz Tarlaları Görmek

Kişinin zihnindeki fikrindeki güzel bir iş yapmak arzusuna denk düşer. Rüyasında kavun karpuz tarlalarında gezindiğini gören; işsiz ise bir işe girer, ticaret erbabı ise bir işinden çok kar sağlar, mazbut bir aile için berekettir, parasının hayrını görür.

Rüyada Kavun Görmek

Rüyada kavun iyi sayılmayan bir objedir. Rüyada kavun gören hastalık sahibi olur, ağır sözler işitir, işsiz, güçsüz kalır, dermansız dertlere tutulur. Kavun görmenin rüyada kötü bir imajı olsa da bazı rüya tabircilerine göre kavun yemek özgürlüğüne kavuşmak, hapiste olan için kurtuluştur. Aynı zamanda ölüm anlamına gelen kavun aile etrafından vefat haberi alınacağının da habercisidir.

Rüyada Karpuz Görmek

Rüyada olmamış, ham karpuz, sağlamlıktır, ne kadar büyük ise o kadar aladır. Dış kabuğu yeşil karpuz; güce, evlada ya da dirayetli eşe işarettir, hastalar için de şifasını bulmaktır. Bazı yorumlara göre karpuz kesmek; fena bir haber almak, karpuz satın almak; tasarruflarını bir işe bağlamak, karpuz yediğini görmek; dedikodu ve iftiraya maruzluk olarak tabir edilir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Sevgi coban

Rüyamda yerlerde dılimlenip parcalanmiş ve etrafa atılmiş birsurü karpuz vardı yanımda biri var kim olduğunu hatırlamıyorum karpuzlara basmamaya çalışarak yürüyüp gidiyorduk o sırada canım karpuz çekti keşke babam bize karpuz alsa diye geçirdim içimden ama almazki diyede düşündüm