Rüyada Kadın Kadına Öpüşmek

Rüyada kadın kadına öpüşmek, kendisinden yardım göreceğiniz güçlü ve iyi niyetli bir insana alamet eder. Bazı yorumculara göreyse, ticaret yaşamında başarılı olmaya, iş hayatında hayırlı gelişmelere, çok para kazanmaya, oldukça büyük bir gelir getirecek hamlelere, aşk hayatında ve gönül ilişkilerinde mutlu olmaya, rüya sahibinin kısa bir süre içinde bir kısmete kavuşacağının işarettir. Bazı yorumlara göreyse bu rüya, rüya sahibinin rahatının bozulup sıkıntıya düşmesine, sağlığını kaybetmesine, iş hayatında yaşanacak zorluklara işaret gelir.

Rüyada Genç Birini Öpmek

Rüyasında kendisinden daha genç birisini öpen kişinin iyi bir haber alacağına rivayet edilir. Rüya sahibi mutlu bir yıl geçirecek, umduğu şeylere ulaşarak her anlamda rahatlayacaktır.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Öpmek

Rüyasında sevdiği kişiyi öpen kişinin bu rüyası hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Sevdiğiniz kişiyi ağzından öpüyorsanız, para kazanacaksınız; yanağından öpüyorsanız iş hayatında başarılı olacaksınız demektir. Ayrıca bu rüya öptüğünüz kişiden bir iyilik göreceğiniz anlamına da gelir.

Rüyada Bir Çocuk Öptüğünü Görmek

Rüyasında bir çocuğu öpen kişi çocuğun annesiyle ya da babasıyla dost olur ve onlardan yardım görür. Rüyada kendi çocuğunu öpmekse, mal ve gelir elde ederek mutlu olmaya, çocuğunun kendisini öptüğünü görmekse, hayırlı bir evlada delalettir.

Rüyada Alim Bir Kişiyi Görmek

Bu rüyayı gören kişi ilim öğrenecek ve onun bu ilminden herkes faydalanacak demektir. Bu rüyayı gören kişi eğer işsizse, iş sahibi olacak; maddi sıkıntıları varsa, eline bir miktar para geçecek demektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın