Rüyada Izgara Görmek

Rüyada ızgara görmek, rüyada ızgarayı temizleyip, birine verdiğini görmek, birilerine iyilikte ve yardımda bulunacağınıza işarettir. Rüyada ızgarayı parçaladığını görmek, bu rüyayı görenin içinde bulunduğu kabuslu, sıkıntılı günlerin sona ereceği­ne işarettir. Rüyada ızgara pişirdiğini görmek, görenin işlerinin yolun­da gideceğine, başarıya ulaşacağına işarettir. Bir kimsenin rüyasında ızgarayı ateşle temizlediğini görme­si, kusur ve hatalardan, hastalık ve sıkıntılardan kurtul­maya işaret eder denmiştir. Rüyasında ızgarada et pişirdiğini görmek, bir rızka ve nimete ermeye işaret eder denmiştir. Izgara temizlediğini görmek ise, günahlardan temizlenip arınana ve tövbe etmeye işaret eder denmiştir.

Rüyada ızgara görmek, kocasının malını israf eden kadına ya da yardımcı ile tabir olu­nur. Rüyada ızgara görmek, zarar, felaket ve üzüntüye de işâret edebilir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!

POPÜLER RÜYA TABİRLERİ


Fatal error: Call to undefined function wpp_get_mostpopular() in /home/ruyalar/public_html/wp-content/themes/hesaplama/partials/popular-calculates.php on line 14